بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: داور در سوی دیگر میدان و علیه ما بود
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 00:27
برانکو: داور در سوی دیگر میدان و علیه ما بود
سرمربی کروات سرخپوشان بعد از توقف تیمش برابر الهلال که منتهی به حذف آنها از لیگ قهرمانان شد با حضور در نشست خبری به تشریح این بازی پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ که به شدت در جریان بازی از عملکرد داوری ناراضی بود، در پایان با تساوی 2 بر 2 به کار خود در جدال نیمه نهایی بازی برگشت لیگ قهرمانان خاتمه داد. او با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت و صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم بابت تلاش سخت و باورشان به پیروزی مقابل الهلال و جنگ 90 دقیقه‌ای در این مسابقه.


وی ادامه داد: به الهلال هم تبریک می‌گویم بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان. آنها ماموریت سختی را به اتمام رساندند و امیدوارم بتوانند در فینال نتیجه خوبی بگیرند و موفق باشند.


سرمربی کروات سرخپوشان همچنین با تبریک به گادوین منشا بابت دو گلی که در این مسابقه به ثمر رساند گفت: او کمک بسیار زیادی به ما کرد تا ماموریت غیرممکن ما را به ممکن نزدیک کند.


برانکو ایوانکوویچ که در جریان بازی به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشت در این خصوص گفت: در بازی رفت گل اول الهلال روی یک حرکت آفساید به ثبت رسید و در بازی برگشت نیز توپی که در بیرون محوطه جریمه بود با خطای پنالتی از سوی داور اعلام شد. این مساله کار ما را سخت کرد. وقتی شما از داور انتظار بی طرفی و قضاوت بدون خطا دارید، اما وقتی این اتفاق نمی‌افتد اوضاع خیلی سخت می‌شود.

سوال  بعدی از سرمربی پرسپولیس درباره این بود که چرا او برنامه‌ای برای مهار عمر خریبین نداشته است که برانکو ایوانکوویچ در پاسخ گفت: قبلا از پاسخ دادن به این سوال باید ارزش بازیکنان حریف را ارزیابی کرد. البته خریبین بازیکن بزرگی است؛ اما اینکه او توانسته 5 گل در دو بازی برای الهلال به ثمر برساند یک اتفاق است.


وی ادامه داد: باز هم تاکید می کنم راحت نیست وقتی داوری برای شما قضاوت می‌کند که آن طرف میدان ایستاده و روبروی شماست و کاری می‌کند که شما برای صعود به گل‌های بیشتری احتیاج داشته باشید. البته باید من این سوال را از شما بپرسم که چرا آنها برای منشا برنامه‌ای نداشتند و او توانست دو گل به ثمر برساند؟ این فوتبال است. من مجددا اعلام می‌کنم از روح تیمی و تلاش بازیکنان برای پیروزی و صعود به وجد آمده‌ام.

برانکو ایوانکوویچ در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: ما از امروز برای ادامه مسابقاتی که در پیش داریم استارت خواهیم زد. اگرچه بازی‌های زیادی داشتیم و ملی‌پوشان ما نیز درگیر تیم ملی بودند که این کار ما را سخت‌تر کرده بود. به هرحال فوتبال ادامه دارد و ما بدون ترس از اتفاقات آماده‌ی رویارویی با حریفان هستیم و دوباره می‌رویم که در لیگ ایران همان تیم عالی باشیم.


برانکو در پایان صحبت‌هایش با تمجید مجدد از نمایش تیم گفت: سال آینده می‌توانیم نمایش بهتری در لیگ قهرمانان داشته باشیم؛ چرا که اکنون تجربه بیشتری داریم. قبل از هر چیز شنبه بازی مهمی در انتظار ماست و از آنجا استارت خودمان را برای یک دوره رقابت تازه پیش رو خواهیم داشت. وقتی درباره این بازی صحبت می‌کنید به خاطر داشته باشید که حریف شما الهلال است، یکی از کامل ترین تیم‌های آسیا که شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان دارد. البته که در هر مسابقه می‌شود انتظار نمایش‌های متفاوتی داشت؛ اما در نهایت من از تلاش آنها رضایت دارم.