بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ریورپلاته 2 - العین امارات 2 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برای این پرسپولیس هیچ چیز دور از دسترس نیست
سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 15:07
برای این پرسپولیس هیچ چیز دور از دسترس نیست
پرسپولیس توانایی این را دارد که الهلال را شکست دهد؛ این موضوعی که خیلی از پرسپولیسی ها در زمان باقی مانده تا مسابقه در ذهنشان می پرورانند.

به گزارش "توپ 90" تنها چند ساعت به بازی پرسپولیس و الهلال مانده است و رئیس هیات مدیره این تیم در دفتر قدیمی و جای همیشگی اش در باشگاه شاهین نشسته است و دارد به یک برد رویایی فکر می کند. شاهین همانجایی است که پرسپولیس ریشه گرفت و تبدیل به یکی از تیم های بزرگ ایران و آسیا شد. جعفر کاشانی کاپیتان تیم های شاهین، پرسپولیس و تیم ملی ایران بوده است و حالا به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه هنوز آنقدر هیجان دارد که نمی تواند بازی های حساس تیمش را از نزدیک تماشا کند. شاید دفتر شاهین و نشستن در جایی میان خاطرات افتخارات بزرگ بهترین مکان برای رویاپردازی برای یک برد معجزه آسا باشد.


رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بازی امروز این تیم گفت: «شرایط تیم خیلی خوب است و بچه ها از نظر روحی و فیزیکی در شرایط خوبی هستند؛ اما این یک بازی سخت است. امیدوارم بچه ها بتوانند تاکتیک های مدنظر برانکو را در زمین اجرا کنند. یادمان نرود که الهلال یک تیم خوب و ریشه دار است؛ اما بچه های ما هم خوب هستند. بچه ها باید بدانند نماینده ایران هستند. باشگاه پرسپولیس یا هر تیم ایرانی دیگری در مسابقات خارجی نماینده ایران است و همه باید به این توجه کنند. بچه ها باید با تعامل و ایمان به توانایی هایشان به زمین بروند؛ چرا که تیم ما پتانسیل پیروزی را دارد.»


کاشانی اضافه کرد: «برانکو یک مربی با تجربه است و می داند باید چکار بکند. مدیریت باشگاه هم تلاش کرده تا بچه ها را از نظر روحی تقویت کند. بچه ها باور دارند که می توانند الهلال را شکست بدهند و برای این تیم هیچ چیزی دور از دسترس نیست. پرسپولیس امسال در دو جبهه یکی داخلی برای قهرمانی لیگ و یکی هم برای لیگ قهرمانان آسیا می جنگد و همه از این تیم توقع کسب نتایج خوب دارند. بچه ها این را می دانند و توان رسیدن به آن را دارند.»


او در میان حرف هایش به خاطره بازی های دشوار و انجام کارهای غیرمنتظره در زمان بازی اش اشاره می کند: «در مسابقات آسیایی کسی فکرش را نمی کرد که ما کره را ببریم اما بردیم. ما کره شمالی را در اسلام آباد پاکستان بردیم. در پیونگ یانگ و تهران مساوی کردیم؛ اما در اسلام آباد دو بر صفر بردیم. پرسپولیس هم می تواند کار بزرگ انجام دهد و این تنها به باور بچه ها بستگی دارد. 


کاشانی درباره این که چرا از نزدیک بازی را نمی بیند گفت: «من خودم فوتبال بازی می کردم و هنوز وقتی برای بازی های مهم به استادیوم می روم خیلی هیجانی می شوم. این برای سن و سالم خوب نیست؛ به همین دلیل بازی را از نزدیک نمی بینم.»


کاشانی در آخر درباره فیلم ها و اخبار حاشیه ای پیرامون بازیکنان این تیم گفت: «من از رسانه ها و همه مردم می خواهم که به نکات مثبت توجه کنند. این بچه ها خیلی کارهای خیر انجام می دهند. بهتر است به این مسایل بپردازند. من چنین چیزهایی که می گویند را ندیدم و نمی خواهم ببینم. ممکن است بازیکنی خطایی بکند؛ اما با انتشارش در واقع آن را ترویج می کنیم.»