بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی امید ایران 2 - امید سوریه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش کنایه‌آمیز سپاهانی‌ها به بیانیه باشگاه ذوب آهن
سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 15:07
واکنش کنایه‌آمیز سپاهانی‌ها به بیانیه باشگاه ذوب آهن
باشگاه سپاهان در یادداشتی به بیانیه اخیر ذوب آهنی ها در مورد رقم قرارداد استفاده از ورزشگاه فولادشهر واکنش نشان داده است.

به گزارش "توپ 90"، باشگاه ذوب آهن روز گذشته توضیحاتی در مورد هزینه استفاده از ورزشگاه فولادشهر برای سپاهانی ها و اینکه تمام افتخارات این تیم در این ورزشگاه به دست آمده، منتشر کرد. موضوعی که واکنش تیم همشهری را در پی داشته است.


مرتضی رمضانی رادمدیر رسانه ای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی به بیانیه اخیر باشگاه ذوب آهن واکنش نشان داد. در این یادداشت آمده است:


«باشگاه ذوب آهن در بیانیه اخیر خود در مورد شفاف سازی مبلغ اجاره ورزشگاه فولادشهر مطالبی را عنوان نموده که این مطالب عین صحبت های مدیرعامل سپاهان است و نیازی نبود که این بیانیه در تکذیب سخنان آقای طاهری و یا شفاف سازی کردن آنها منتشر شود.


محسن طاهری مدیرعامل سپاهان در گفتگوی اخیر خود عنوان نموده که مبلغ اجاره فولادشهر 44 میلیون بوده که با اضافه شدن آپشن نور در ورزشگاه 12 میلیون به این عدد اضافه می شد و درمسابقات مان زیر نور عددی بیش از 56 میلیون تومان توسط باشگاه سپاهان به ذوب آهن پرداخت می‌شد. در مسابقات ویژه مانند دیدار با استقلال و پرسپولیس که خود ذوب آهن نیز تائید نموده که سپاهان باید طبق قرارداد، سی درصد بیشتر پرداختی داشته باشد و البته فراموش نکنیم عمده این دیدارها نیز ولو برای دقایقی زیر نور برگزار شده است. حالا شما سی درصد به پنجاه و شش میلیون و اندی اضافه کنید. آن وقت می بینید که عددی بیش از 70 میلیون تومان به دست می آید. پس در جریان باشید که صحبت های محسن طاهری نیازی به تکذیب ندارد و عین واقعیت های قرارداد منعقد شده است.


  بسیار خوشحالیم که آغازگر توسعه در ورزشگاه فولاد شهر بوده ایم، در دهه هشتاد با توجه به حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و طبق الزامات ای اف سی، ورزشگاه فولادشهر در مسیر توسعه و تجهیز قرار گرفت تا در سال های بعد ذوب آهن نیز برای رقابت های آسیایی مشکلی از این جهت نداشته باشد و امروزه بتواند از فولادشهر به عنوان ورزشگاهی مجهز و مدرن یاد کند.


از آنجایی که دوستان مان در روابط عمومی ذوب آهن همه افتخارات سپاهان را متعلق به ورزشگاه فولادشهر دانسته اند، جا دارد تا یادآوری کنیم اولین قهرمانی لیگ برتر و برخی قهرمانی های جام حذفی سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به دست آمده است و خوشحالیم که پس از سالها دوباره در نقش جهانی تکمیل شده به میدان می رویم و مصمم هستیم تا آن خاطرات خوش را هرچه زودتر در این استادیوم زیبا تکرار کنیم.»


گفتنی است علیرغم موضع گیری که طی هفته های اخیر دو باشگاه اصفهانی علیه هم داشتند، دیدار ذوب آهن برابر پارس جنوبی جم در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.