بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عالیشاه: برای نیم فصل لحظه شماری می‌کنم
سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 15:07
عالیشاه: برای نیم فصل لحظه شماری می‌کنم
هافبک سابق پرسپولیس امیدوار است این تیم در بازی امشب خود به نتیجه‌ی لازم دست پیدا کند و یک شب تاریخی را رقم بزند.

به گزارش "توپ 90"، امید عالیشاه که به دلیل محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات دور از میادین حضور دارد، از چندی پیش برای حضور در تمرینات سرخپوشان راهی تبریز شده است. او اکنون برای بازگشت به میادین لحظه شماری می‌کند. عالیشاه در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شرایطش گفت: تمریناتم را با تراکتورسازی آغاز کرده‌ام و با توجه به اینکه چندی است از تمرینات گروهی دور بودم از شرایط بدنی ایده آل فاصله دارم. با این حال با توجه به زمان باقیمانده تا نیم فصل امیدوارم بتوانم به صد در صد آمادگی دست پیدا کنم.


وی ادامه داد: دوری از فوتبال مسلما سخت است و در این مدت البته از تمرینات اختصاصی دور نبودم. برای نیم فصل و بازی در تراکتورسازی لحظه شماری می‌کنم و امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم. جو فوق العاده‌ای اینجا وجود دارد و شناخت خوبی از بازیکنان و خصوصا کادرفنی دارم و امیدوار به موفقیت در ادامه مسیر هستم.


کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص دیدار امشب این تیم برابر الهلال و شانس جبران شکست بازی رفت نیز گفت: پرسپولیس مسلما کار سختی پیش رو دارد. البته نباید از تلاش بازیکنان تا به اینجای مسابقات به سادگی عبور کرد. آنها علیرغم تفاوت بزرگ امکانات و شرایط فنی و پتانسیل با دیگر تیم‌ها به خوبی توانستند تا یک قدمی فینال بیایند.


وی ادامه داد: بزرگترین آرزویم این است که امشب پرسپولیس به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کند و بتواند معجزه بزرگی در مقابل الهلال رقم بزند. من کاملا به بازیکنان این تیم ایمان دارم و مسلما آنها قادر خواهد بود اتفاق بزرگی را رقم بزنند. هرچند باز هم می‌گویم جبران شکست با 4 گل واقعا سخت است اما باید به بازیکنان و تیم ایمان داشت و امیدوارم نتیجه خوبی رقم بخورد.