بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملی‌پوش ایرانی در آستانه یک انتقال بزرگ
یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 14:59
ملی‌پوش ایرانی در آستانه یک انتقال بزرگ
مسعود شجاعی با پیشنهاد آ ا ک یکی از پرافتخارترین و بزرگ ترین تیم های فوتبال یونان مواجه شده و ممکن است زمستان لباس این تیم را بر تن کند.

 به گزارش "توپ 90" مسعود شجاعی  یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم پانیونیوس یونان است. او تنها بعد از یک سال حضور در این تیم بازوبند کاپیتانی پانیونیوس را به بازو بست. شجاعی شب گذشته نیز یکی از گل های تیمش را در باخت بحث برانگیز برابر المپیایکوس به ثمر رساند.


اما خبر جالبی که امروز رسانه های یونانی منتشر کردند این است که باشگاه آ ا ک آتن یکی از مطرح ترین تیم های یونان بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس را می خواهد. قرارداد مسعود شجاعی با تیم پانیونیوس در تابستان به پایان می رسد و به همین دلیل باشگاه آ ا ک قصد دارد باب مذاکره را در ژانویه سال 2018 با بازیکن ملی پوش ایرانی پانیونیوس باز کند.


شجاعی در مدت حضورش در فوتبال یونان به خوبی خودش را با فوتبال این کشور وفق داده و همواره یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده است و به نظر می رسد که او در آستانه یک انتقال بزرگ در لیگ یونان قرار دارد. تیم آ ا ک در رقابت های لیگ اروپا حاضر است و حضور مسعود شجاعی در این تیم می تواند حضور بازیکنان ایرانی در رقابت های اروپایی را افزایش بدهد. آ ا ک در لیگ اروپا با تیم میلان ایتالیا همگروه است و حضور شجاعی نیز می تواند بازی این تیم برابر آ ا ک برای علاقمندان ایرانی را جذاب تر کند.