بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قائدی: 101 درصد حق با شفر است
یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 14:59
قائدی: 101 درصد حق با شفر است
هافبک استقلال می گوید در حدی نیست که بخواهد برای این تیم حاشیه درست کند.

به گزارش" توپ 90"، مهدی قائدی در گفتگو با خبر ورزشی پیرامون اتفاقات رخ داده می گوید: حق 101 درصد با شفر است. من اگر نیم درصد هم حق داشته باشم باید به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذارم و این کار را با جان و دل انجام می دهم. از شفر و باشگاه استقلال و همه بازیکنان بابت سوء تفاهم به وجود آمده عذرخواهی می کنم و امروز هم همان طور که شفر تصمیم گرفته بر سر تمرین امیدها حاضر می شوم.


او  در پاسخ به چرایی اتفاقات به وجود آمده گفت: من از اینکه بازی نکرده بودم ناراحت بودم و فکر می کنم این ناراحتی طبیعی بود چون استقلال را دوست دارم و دوست دارم در این شرایط به تیم کمک کنم. متاسفانه در رختکن ناراحتی ام را به گونه ای بروز دادم که سوء تفاهم به وجود آمد. من اصلا نیت دفاع از خود ندارم و تکرار می کنم حق 101 درصد با شفر است و دوباره از او و همه استقلالی ها عذرخواهی می کنم اما این طور نبوده که پیراهن استقلال را به زمین بکوبم و بخواهم به پیراهن استقلال توهین کنم.


هافبک جوان استقلال  در مورداینکه روز گذشته از حضور در تمرینات منع شد هم می گوید: دیشب بدترین شب زندگی ام بود. تا صبح نخوابیدم. پیراهن استقلال را با جان و دل دوست دارم و برای رسیدن به آن چه سختی ها که نکشیدم. حالا بخواهم بیایم به پیراهن استقلال توهین کنم؟ اگر خبری هم در این زمینه به گوش تان رسیده یقین بدانید اشتباه بوده. متاسفانه واقعیت ها به گونه ی دیگر انعکاس داده شده است. حالا من خیلی به دنبال این ماجرا نیستم. اصل این بود که من باید خودم را کنترل می کردم و هیچ حرکتی انجام نمی دادم که در برای شفر ایجاد سوء تفاهم کنم.


قائدی در پایان گفت: من خود را در حد و اندازه ای نمی دانم که برای استقلال حاشیه ایجاد کنم. آمده ام در استقلال تا بزرگ شوم و برای رسیدن به این مهم باید سختی ها را به جان بخرم. شک ندارم شفر با من برخورد پدرانه ای خواهد داشت و خطایم را خواهد بخشید. من در ادامه مسیر به گونه ای رفتار خواهم کرد که برای هیچ کس سوء تفاهمی ایجاد نشود.