بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصدومیت‌های متعدد باعث جدایی بیل از رئال می‌شود
پنجشنبه, 20 مهر 1396 ساعت 17:12
مصدومیت‌های متعدد باعث جدایی بیل از رئال می‌شود
جان توشاک، سرمربی سابق رئال مادرید و تیم ملی ولز معتقد است که مصدومیت‌های متعدد ممکن است باعث جدایی گرت بیل از رئال مادرید شود.

به گزارش "توپ 90"، گرت بیل در حال حاضر هجدهمین مصدومیتش را از زمان حضور در رئال تجربه می‌کند و از سال 2013 که با 100 میلیون به رئال پیوست، مدت زیادی را به علت مصدومیت از میادین به دور بوده است. حال توشاک که هدایت رئال و ولز را برعهده داشته معتقد است این مصدومیت‌ها ممکن است به جدایی بیل از رئال منجر شود.

او گفت:" مصدومیت‌ها احتمالا به شدت مزاحم اوست. هر چند که رئال بازی‌های زیادی را با پیروزی پشت سر گذاشته و جام‌های زیادی کسب کرده؛ ولی بیل مدت زمان زیادی را از میادین به دور بوده است. آیا او باید به باشگاه دیگری برود؟ فقط مادریدی ها می‌توانند در این رابطه صحبت کنند، زیرا خواسته ها و انتظارات در رئال بسیار بالاست.

اگر کمتر از 100 درصد آماده باشید، قطعا کارتان سخت می‌شود. او 28 ساله است و حالا 11 سال از شروع فوتبالش در 17 سالگی در کنار من می‌گذرد. این روزها باید بهترین روزهای فوتبالی اش باشد.  حالا مثلث BBC (بیل، بنزما، رونالدو) تماما دچار مشکل است و من مطمئن نیستم که چقدر آنها را کنار هم ببینم."