مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیورپول 1 - دورتموند 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصاری فرد مقابل پانیونیوس فیکس می‌شود
پنجشنبه, 20 مهر 1396 ساعت 13:35
انصاری فرد مقابل پانیونیوس فیکس می‌شود
بعد از هفته ها سکونشینی و دور بودن از دید رسانه ها حالا با تغییرات رخ داده روی نیمکت المپیاکوس دوباره توجهات به ملی پوش ایرانی قهرمان یونان جلب شده است.

به گزارش "توپ 90"، کریم انصاری فرد به دلیل اختلافاتی که با بنسیک هاسی سرمربی آلبانیایی سابق المپیاکوس داشت در تمام هفته های گذشته سکونشین بود تا در لیست 18 نفره این تیم در رقابت های داخلی و اروپایی جایی نداشته باشد.


با اخراج هاسی و بازگشت سرمربی سابق المپیاکوس حالا دوباره خوشبختی به ستاره ایرانی چشمک زد، چون رسانه های یونان امروز مدعی شدند نیموس سرمربی جدید قهرمان یونان تصمیم دارد از انصاری فرد به عنوان مهاجم اول خود در مصاف با پانیونیوس در دربی آتن بهره ببرد.


روزنامه دنیای ورزش چاپ آتن امروز با قرار دادن تصویر انصاری فرد در کنار دو مهاجم سرشناس المپیاکوس مدعی شد این بازیکن از شانس به مراتب بیشتری برای حضور در مقابل تیم سابق خود برخوردار است به خصوص که المپیاکوس چند شب دیگر باید در نوکمپ به مصاف بارسلونا هم برود از همین رو آمونیکه نیمکت نشین خواهد بود تا برای آن بازی استراحت کند.


همچنین خبرگزاری SDNA هم در گزارشی مدعی شد انصاری فرد که چهارشنبه به آتن بازگشت بنا به تصمیم سرمربی تیم از حضور در تمرینات گروهی منع شد تا با استراحت از امروز استارت خود برای مصاف روز شنبه با پانیونیوس را بزند؛ چون در این بازی باید نقش گلزن اول را برای قهرمان یونان ایفا کند.