بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گزارش تمرین پرسپولیس
سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 22:07
گزارش تمرین پرسپولیس
در فاصله 48 ساعت به دیدار برابر استقلال خوزستان، برانکو ایوانکوویچ تمرینات تاکتیکی را امروز در استادیوم شهید کاظمی برای شاگردانش در نظر گرفت.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ شاگردانش را برای جدال هفته نهم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان مهیا می‌کند و امروز آخرین تمرین تاکتیکی‌اش را برای بازیکنان در نظر گرفت. این تمرین از ساعت 16:10 دقیقه و بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شد.


* مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز قرمزپوشان، بازیکنان را در حرکات چهارگانه، به انجام عبور از روی موانع، حرکات تعادلی، پرش از داخل حلقه‌ها و کار با توپ به گرم کردن دعوت کرد.

* با نظر برانکو، بازیکنان در دو گروه قرمز و سفید در نصف زمین به فوتبال سه ضرب بدون دروازه و با تاکید کادر فنی روی تمرکز، سرعت و دقت در محوطه‌ای مشخص، کار خودشان را انجام دادند.

* در غیاب علیرضا بیرانوند که در اردوی تیم ملی حضور دارد، بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش‌وند با ایگور به طور مجزا با استفاده از آدمک‌های بادی کار کردند.

* در شرایطی که فرشاد احمدزاده طی روزهای اخیر تمرینات اختصاصی‌اش را به دلیل مصدومیت پشت سر می‌گذاشت، امروز به همراه شجاع خلیل زاده در تمرینات گروهی شرکت کردند تا برانکو ایوانکوویچ برای در اختیار داشتن آنها برابر استقلال خوزستان امیدوار شود.

*در مرحله بعدی تمرین، مارکو بار دیگر بازیکنان را در اختیار گرفت. کارهای بدنی با حرکت از روی موانع و بین نیزه در دستور کار قرار گرفت.

* مرور کارهای تاکتیکی و گلزنی بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان از میانه زمین صاحب توپ می‌شدند و پس از پاس به جناحین و ارسال توپ، گلزنی کردند.

تمرین فردا از ساعت 10 صبح به مدت یک ساعت انجام خواهد شد و پس از آن بازیکنان ورزشگاه شهید کاظمی را ترک و ساعت 18 در فرودگاه حضور خواهند یافت.