بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گواردیولا منتظر یک تماس از نابغه بارسلونا
یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 15:21
گواردیولا منتظر یک تماس از نابغه بارسلونا
من سیتی آماده است تا پس از شنیدن پاسخ مثبت لیونل مسی برای جذب او اقدام کند.

به گزارش "توپ 90"، 5 جولای گذشته بود که جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا مقابل خبرنگار شبکه ای اسپی ان نشست و از تمدید قرارداد قطعی مسی حرف زد. باشگاه بارسلونا نیز تایید کرد که مسی تا سال 2021 قراردادش را تمدید کرده است.

چند ماه بعد هنوز خبری از تمدید قرارداد مسی نیست و بارتومئو ضمن عقب نشینی از اظهارات اولیه خود اعتراف کرد که این پدر مسی بوده که قرارداد را امضا کرده و هنوز امضای نهایی مسی باقیمانده است. با این وجود در باشگاه بارسلونا همه نسبت به اینکه مسی به زودی امضای نهایی را پای برگه قرارداد خواهد زد خوشبین هستند.

تنها 86 روز دیگر به پایان سال 2017 باقیمانده و پس از آن مسی که قراردادش تا ژوئن 2018 اعتبار دارد، آزاد خواهد بود تا با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود.

طبق ادعای آس، مسئولین باشگاه سیتی در ارتباط مداوم با اطرافیان مسی هستند و گواردیولا منتظر یک تماس از مسی است تا پروسه جذب او را کلید بزند. سیتی به محض گرفتن پاسخ مثبت نابغه آرژانتینی حاضر است 400 میلیون یورو برای جذب او پرداخت کند تا گران ترین انتقال تاریخ را رقم بزند.

مسی بارها اعلام کرده است که خودش و خانواده اش در بارسلونا راحت هستند و دوست دارد در بارسا با فوتبال خداحافظی کند اما تاکید هم کرده است که در این میان همه چیز به خود او ارتباط ندارد. او در حال حاضر فقط و فقط به صعود آرژانتین به جام جهانی فکر می کند و سپس باید دید در مورد تمدید قراردادش چه تصمیمی خواهد گرفت.