بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ارژن شیراز 2 - فرش آرا مشهد 4

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخشان: کریمی باید اتهام سنگینش را ثابت کند
یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 15:20
درخشان: کریمی باید اتهام سنگینش را ثابت کند
سرمربی تیم نفت تهران اعلام کرد تا این لحظه یک هزار تومانی از باشگاه نگرفته و می خواهد نتیجه ریسکی که اول فصل کرده را ببیند.

حمید درخشان در گفت و گو با خبرنگار "توپ 90" درباره حضور دوباره اش در نفت، حاشیه هایی که در روزهای گذشته ایجاد شد، اتهامی که علی کریمی به او زد، دفاع از پایان نامه اش در مقطع دکترا و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


ماجرای فارغ التحصیلی در مقطع دکترا


رشته تحصیلی من مدیریت است و واقعیت این است که دنبال مدرک دکترا نبودم.هدفم این بوده که دانشی به دست آورم که در کارم از آن استفاده کنم. مدیریت یکی از مهم ترین فاکتورها در مربیگری است و قطعا این موضوع به من در آینده کمک زیادی خواهد کرد.


شرایط نفت بد نیست


شرایط نفت نسبتا بد نیست. نمی شود گفت شرایط ایده آلی داریم اما در این چند روز تمرینات را مرتب کردیم و سعی می کنیم تا بازیکنان را به آمادگی بدنی برسانیم. بعد از آن آرام آرام وارد فاز بعدی می شویم و امیدوارم بتوانیم شرایط تیم را توسعه بدهیم.


هیچ بازیکنی را کنار نمی گذارم


بازیکنانی که با نظر کادرفنی قبلی جدا شده بودند، همه برگشتند. باید دست به دست هم بدهیم تا مجموعه خوبی داشته باشیم. همه بازیکنان هم در نفت تهران می مانند و حتی امین منوچهری که با نظرمن جذب نشده بود هم ماندگار است. من کسی را کنار نمی گذارم و مشکل خاصی از این بابت نیست. از همه بچه ها استفاده می کنیم تا بتوانیم تیم را از شرایط کنونی خارج کنیم.


مدیران باشگاه به دنبالم آمدند


برگشتنم به نفت تهران دست من نبوده که اینقدر انتقاد می کنند. مسئولان باشگاه دنبال من آمدند و مذاکره کردند. من هم بعداز چند روز مذاکره و بحث برای کمک آمدم. مدیران باشگاه تشخیص دادند این اتفاق رخ بدهد.


آن زمان که کسی جرات هدایت نفت را نداشت، من آمدم


این تیم را خودم جمع کردم. آن زمان که هیچ کس جرات نمی کرد هدایت نفت را قبول کند، من آمدم و کار کردم. چرا هیچ کس این موضوعات را نمی بیند؟ من ریسک کردم و می خواهم نتیجه کارم را ببینم. الان هم به آینده بسیار خوشبین هستم. انشاءالله تا نیم فصل چند بازیکن جدید جذب می کنیم و شرایط مان بهتر می شود.


یک هزار تومانی از باشگاه نگرفتم


تمرکز ما روی کارفنی است و ارتباط خاصی با مسائل مدیریتی باشگاه نداریم. ما وظیفه خود را انجام می دهیم و مدیران باشگاه نیز وظیفه شان را در قبال تیمداری جلو می برند. ولی باید بدانید که تا این لحظه من یک هزار تومانی از باشگاه نگرفتم. به هر حال باید شرایط نفت بهبود پیدا کند و انشاءالله این اتفاق رخ می دهد.


کریمی هنوز هم برایم قابل احترام است


بین من و علی کریمی اتفاق خاصی نیفتاد. من همیشه علی را دوست داشتم و الان هم همینطور است. به هر حال بر سر جابه جایی هایی که درنفت شد، مسائلی پیش آمد اما بدانید که علی کریمی همیشه برای من قابل احترام است.


شکایت از علی کریمی


اشکالی ندارد که کریمی گفته کمیته اخلاق باید به برخی مسائل من ورود کند؛ اما این یک اتهام سنگین است و علی کریمی باید آن را ثابت کند. او هر مورد اخلاقی از من می داند، بگوید. نمی خواهم لفظ شکایت را روی این بگذارم، اما حتم بدانید که هم در کمیته اخلاق و هم در مراجع دیگر این اتهام را پیگیری خواهم کرد.