بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسا به این خاطر از جذب دیبالا منصرف شد
جمعه, 14 مهر 1396 ساعت 17:50
بارسا به این خاطر از جذب دیبالا منصرف شد
بارسا پس از جدایی نیمار قصد جذب پائولو دیبالا از یوونتوس را داشت اما در ادامه از این کار منصرف شد هرچند که باشگاه ایتالیایی نیز مخالفت جدی خود را اعلام کرده بود.

به گزارش "توپ 90"، نیمار با جدایی پر حرف و حدیث خود بارسلونا را دچار مشکلات زیادی در تابستان کرد و در نهایت از میان تمام گزینه های موجود، این عثمان دمبله بود که به خدمت گرفته شد.

طبق ادعای رسانه های بارسلونا، ابتدا این دیبالا بود که در راس فهرست بارسا قرار داشت اما در نهایت ارنستو والورده و مدیریت ورزشی باشگاه تصمیم به کنار گذاشتن او گرفتند.

بزرگترین مشکل دیبالا برای پیوستن به بارسا البته که مخالفت باشگاه تورینی بود ولی دلیل عقب نشینی مسئولین بارسا بیشتر ورزشی بود تا موضع گیری سفت و سخت یوونتوس.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا حضور دیبالا را مشکلی جدی برای مسی می دانست. پست بازی این دو یکی است و دیبالا در صورت پیوستن به بارسا باید در منطقه ای دیگر به کار گرفته می شد و این در راه وفق پیدا کردن او با شرایط بارسا تاخیر زیادی ایجاد می کرد.

خود دیبالا هم یک ماه پیش به این مساله اذعان داشت و گفت که بازی کنار مسی برایش سخت است؛ چون هر دو در یک پست بازی می کنند. او همچنین تاکید کرد که از مسی چیزهای زیادی یاد گرفته و خواهد گرفت.

نکته جالب دیگر، مصاحبه دو روز پیش خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین است که او نیز تایید کرد بهتر است از دیبالا و مسی به صورت همزمان در ترکیب استفاده نکند چون در شکل بازی تیم بی نظمی ایجاد خواهد شد. همین اعتراف سامپائولی به نوعی مهر تاییدی بر دیدگاه مدیران بارسا برای عدم جذب دیبالا بود.