بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وضعیت بارسا پس از اعلام استقلال یک طرفه کاتالونیا
جمعه, 14 مهر 1396 ساعت 17:50
وضعیت بارسا پس از اعلام استقلال یک طرفه کاتالونیا
برای بسیاری جای سوال است که اگر در چند روز آینده کارلس پوجدمان به صورت یک طرفه استقلال کاتالونیا را اعلام کند، چه بر سر بارسلونا در لالیگای این فصل خواهد آمد.

به گزارش "توپ 90"، یکشنبه گذشته با وجود مخالفت دولت اسپانیا و سرکوب پلیس، همه پرسی جدایی کاتالونیا برگزار شد و گفته می شود که با وجود تمام موانع، قرار است تا چند روز بعد مسئولان این ایالت به صورت یک طرفه اعلام استقلال کنند.

 

 

 

 

باشگاه بارسلونا دو روز پیش اعلام کرد که برای گفت و گو بین دولت اسپانیا و مسئولان کاتالونیا واسطه خواهد خواهد شد و برای جلوگیری از هرگونه گسترده شدن خشونت در این ایالت، راه گفتمان را پیشنهاد داده است.

طبق ادعای موندودپورتیوو، حتی اگر پوجدمان، نفر شماره یک کاتالونیا به صورت یک طرفه اعلام استقلال کند نیز بارسا از لالیگا در این فصل جدا نخواهد شد و به کار خود در فوتبال اسپانیا ادامه خواهد داد.

مسئولان لالیگا نیز مخالفتی با این موضوع ندارند ولی برای فصل بعد تصمیماتی دیگر گرفته خواهد شد. اگر استقلال کاتالونیا سال بعد و پیش از شروع فصل 2018-19 اعلام شود نیز شرایط نامشخص خواهد بود و هنوز تدبیری در این مورد اندیشه نشده است.