بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی امید ایران 2 - امید سوریه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فرصت بزرگ کی‌روش به لک در راه جام جهانی
پنجشنبه, 13 مهر 1396 ساعت 21:10
فرصت بزرگ کی‌روش به لک در راه جام جهانی
کارلوس کی روش برای بازی دوستانه با تیم ملی توگو درون دروازه تغییر ایجاد کرد.

به گزارش "توپ 90"، ترکیب متحول شده تیم ملی مقابل توگو درون دروازه نیز نمایان شد؛ حضور حامد لک که با درخشش در ترکیب فولاد توانسته نظر کارلوس کی روش را جلب کند، درون دروازه ایران مقابل توگو یکی از نکات قابل توجه محسوب می شود.


کی روش پیش از این در بازی های زیادی به علیرضا بیرانوند اعتماد کرد و به غیر از بازی با سوریه در نبرد دهم ملی پوشان، دروازه تیم ملی بسته ماند. البته در بازی رفت مقابل سوریه به دلیل آسیب دیدگی بیرانوند، سوشا مکانی درون دروازه ایستاد و او نیز دروازه اش را بسته نگه داشت.


حالا کی روش بعد از 5 مسابقه که بیرانوند به صورت متوالی دروازه بان تیم ملی بود، در حالی که این دروازه بان در اردو حضور  دارد، به حامد لک اعتماد کرده است. سرمربی پرتغالی تیم ملی به غیر از لک، علیرضا حقیقی و رشید مظاهری را نیز به تیم ملی دعوت کرده و به نظر می رسد قصد دارد توانایی دروازه بان های دیگر خود را نیز در بازی های دوستانه بسنجد تا در نهایت به یک گزینه برای حضور در قفس توری برسد.


در بازی امروز مقابل توگو نیز این فرصت به حامد لک رسیده و دروازه بان فولاد شانس خوبی دارد تا توانایی هایش را نشان دهد و جایگاه خود در اردوی تیم ملی را حفظ کند.