بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کورس دوباره نوراللهی و کامیابی‌نیا برای ترکیب
پنجشنبه, 13 مهر 1396 ساعت 14:44
کورس دوباره نوراللهی و کامیابی‌نیا برای ترکیب
برانکو در بازی برگشت مقابل الهلال این فرصت را خواهد داشت تا از تمام نیروهای تیمش سود ببرد و این مساله رقابت شدیدی را بین شاگردانش ایجاد کرده است.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی کروات سرخپوشان که در دیدار رفت با غیبت چهار مهره تاثیرگذار تیمش شرایط سختی برابر قدرتمندترین حریف خود در لیگ قهرمانان آسیا داشت، اکنون برای بازی برگشت این فرصت را خواهد داشت تا استراتژی خود را به شکلی بهتر در زمین اجرا کند.


بازگشت کمال کامیابی نیا، سیدجلال حسینی و محمد انصاری این رقابت برای حضور در ترکیب را بین شاگردان برانکو افزایش داده است و در این میان بزرگترین رقابت در خط هافبک دفاعی خواهد بود. جایی که کمال کامیابی نیا در کنار احمد نوراللهی به عنوان نزدیک ترین رقیب باید برای دستیابی به ترکیب اصلی با یکدیگر کورس بگذارند. روحیه بالای این دو بازیکن باعث شده تا برانکو نیز نسبت به آینده تیمش علیرغم مشکلات و حواشی زیادی که این روزها درگیر آن است، امیدوار باشد.


نوراللهی که در دیدارهای داخلی در شرایط فعلی قادر به همراهی این تیم نیست، به دنبال سود بردن از آخرین شانس بازی خود در لیگ قهرمانان است و در صورتی که معجزه‌ای در مسقط رخ دهد او باز هم فرصت خودنمایی در ترکیب را به دست خواهد آورد. کامیابی نیا نیز با عبور از بدشانسی‌های متوالی با دعوت مجدد به اردوی تیم ملی همچنان این شانس را برای خود قائل است تا در لیست نهایی کی روش حاضر شود و برای دستیابی به این هدف نیازمند این است تا در پرسپولیس عملکرد خود را به عنوان شماره یک در پست هافبک دفاعی به نمایش بگذارد.