بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایسلند 1 - سوئیس 2 (لیگ ملت‌های اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش باشگاه پرسپولیس به ماجرای خوشگذرانی
چهارشنبه, 12 مهر 1396 ساعت 12:51
واکنش باشگاه پرسپولیس به ماجرای خوشگذرانی
خبر مربوط به خوشگذرانی بازیکنان پرسپولیس شب قبل از دیدار برابر الهلال عربستان با واکنش مسوولان باشگاه همراه شد.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس در جدال با الهلال با 4 گل دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را واگذار کرد تا اکنون هر کس به دنبال مقصر و دلایل این شکست باشد. در تازه‌ترین حاشیه‌ای که در این رابطه منتشر شده، یکی از رسانه‌ها در گزارشی به خروج 4 بازیکن و یک مسوول باشگاه شب قبل از بازی از هتل برای خوشگذرانی خبر داده است. موضوعی که در صورت واقعیت می‌تواند حاشیه‌ای بزرگ برای این باشگاه تلقی شود.


در این رابطه پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: اصلا نیاز به پاسخگویی ندارد. شب قبل از بازی تیم در ابوظبی حضور داشت و نمی‌دانم این ماجرا را از کجا در آورده‌اند. چیزی که وجود دارد اصلا اینطور نیست و همه با اخلاق آقای برانکو آشنایی دارند.


وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده مربوط به مهدی طارمی و محرومیت این باشگاه نیز گفت: اقدامات لازم در این رابطه صورت گرفته و در مرحله پیگیری قرار دارد اما اکنون نمی‌توانیم هیچ اطلاعاتی از آن را در اختیارتان قرار دهیم اما اطمینان داشته باشید که تمام اقدامات لازم برای این پرونده در حال انجام است.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص حاشیه‌ای که درباره سیدجلال حسینی و مشکلاتش با برانکو منتشر شده نیز گفت: بهترین پاسخ را آقای برانکو در این ارتباط داده‌اند و تیر بدخواهان پرسپولیس به سنگ خورده است.