مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دربی 85 ؛ جنگ جذاب شفر- برانکو در آزادی
سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 11:34
دربی 85 ؛ جنگ جذاب شفر- برانکو در آزادی
حضور شفر سرمربی آلمانی روی نیمکت استقلال می تواند جذابیت های دربی تهران را که قرار است در هفته دهم برگزار شود، بیشتر کند.

به گزارش "توپ 90"، استقلال روز گذشته وینفرد شفر را به عنوان سرمربی تیم خود انتخاب کرد تا آبی ها بعد از 15 سال صاحب یک مربی خارجی روی نیکمت خود بشوند. استقلالی ها بعد از رولند کخ که در لیگ دوم سرمربی این تیم بود، هرگز هدایت تیم خود را به یک مربی خارجی ندادند؛ اما نتایج ضعیف منصوریان و شاید تجربه موفق پرسپولیس با حضور برانکو در این تیم، باعث شد تا آبی ها خیلی زود سراغ وینفرد شفر بروند و او را به عنوان سرمربی تیم خود معرفی کنند.


نکته جالب این است که شفر در دومین بازی خود روی نیمکت استقلال، باید دربی بزرگ تهران را تجربه کند. دربی که شاید پیروزی در آن بتواند سرنوشت کاری و البته محبوبیت او روی سکوها را تغییر بدهد.


این برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر است که دربی با حضور مربی های خارجی روی نیمکت استقلال و پرسپولیس برگزار می شود و این موضوع می تواند جذابیت های دربی 85 را بسیار بیشتر از قبل کند.


آنچه مسلم است در حال حاضر پرسپولیس با برانکو به هماهنگی و ثبات خوبی رسیده است اما استقلالی ها هم امیدوار هستند با شوک مثبت ناشی از حضور شفر بتوانند اتفاق های این بازی حساس را به نفع خود رقم بزنند.