بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دیاز می خواهد تمرین الهلال را تعطیل کند
دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 20:03
دیاز می خواهد تمرین الهلال را تعطیل کند
سرمربی آرژانتینی الهلال اعلام کرده که به دلیل حضور هفده بازیکن این تیم در اردوهای تیم ملی قصد دارد تمرینات این تیم را تعطیل کند و این موضوع برای قهرمان عربستان حواشی تازه ای به وجود آورده است.

به گزارش "توپ 90"، رامون دیاز سرمربی آرژانتینی الهلال بعد از اختلافات پیش آمده میان او و هواداران این تیم باردیگر در کانون اخبار قرار گرفت چرا که او اعلام کرده به دلیل حضور هفده بازیکن این تیم در اردوی تیم ملی تمرینات الهلال را تعطیل خواهد کرد.


چند روز قبل رامون دیاز سرمربی الهلال بعد از بازی این تیم برابر القادسیه از سوی هواداران این تیم به دلیل عدم استفاده از بازیکنان اصلی تیمش هو شد. موضوعی که باعث ناراحتی دیاز شد و او با ناراحتی کنفرانس خبری را ترک و اعلام کرد که قصد دارد الهلال را ترک کند. البته مدیر عامل باشگاه الهلال بعد از مذاکره با سرمربی آرژانتینی گفت که دیاز به قراردادخود با الهلال پایبند است. مدیرباشگاه الهلال در آخرین حرف هایش عنوان کرده است که از سرمربی آرژانتینی خواسته است ضمن پایبندی به قرارادادش به تماشاگران الهلال احترام بگذارد.


نکته جدید و خبر حاشیه ای جدید درباره الهلال این است که دیاز به دلیل حضور هفده بازیکن این تیم در تیم های ملی و المپیک عربستان و همچنین دو بازیکن خارجی این تیم که به تیم های ملی کشورشان در تعطیلات می پیوندند اعلام کرده قصد دارد تمرینات الهلال را تعطیل کند. موضوعی که با انتقادها و موضع گیری های تازه ای علیه سرمربی الهلال همراه شده است.