مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 18 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لژیونرهایی که به تیم ملی رسیدند
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 20:03
لژیونرهایی که به تیم ملی رسیدند
کارلوس امروز با دعوت از ١٢ لژیونر ترکیب خود را برای دو دیدار برابر توگو و روسیه تکمیل کرد. 

به گزارش "توپ 90"، یک دروازه بان، سه مدافع، چهار هافبک و چهار مهاجم ایرانی امروز به تیم ملی دعوت شدند. بازیکنانی که به عنوان لژیونرهای فوتبال ایران در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی توپ می زنند. 

دروازه‌بان:

علیرضا حقیقی که این روزها در لیگ سوئد می درخشد چهارمین دروازه بانی است که توانسته خود را به اردوی تیم ملی برساند. او که دروازه بان اول تیم ملی در رقابت های جام جهانی بود پس از مدتی غیبت در تیم ملی، از اردوی قبلی باز هم توانست خود را به جمع ملی پوشان برساند. 

مدافعان:

میلاد محمدی در ادامه بازی های کم نوسان خود برای تیم احمدگروژنی در لیگ روسیه به میدان می رود و یکی از بازیکنان اصلی این تیم محسوب می شود. 

مرتضی پورعلی گنجی که در ادامه فصل متوسط خود در بازی اخیر السدی ها در ترکیب ثابت قرار گرفت و توانست برای ژاوی و یارانش گلزنی کند. 

رامین رضاییان که یکی از ثابت ترین بازیکنان حاضر در تیم ملی محسوب میشود پس از پیوستن به اوستنده بلژیک نیز یکی از بازیکنان منتخب کی روش محسوب می شود. 

هافبک ها:

احسان حاج صفی که همیشه به عنوان یکی از مدافعان حاضر در فوتبال ایران محسوب می شود در تیم کی روش به عنوان هافبک دفاعی به میدان می رود. 

سعید عزت اللهی پس از جدایی از روستوف و پیوستن به آمکار و نیمکت نشین ماندن، در دیدار اخیر تیم جدیدش به میدان رفت و به یک پیروزی باارزش دست یافت. 

علیرضا جهانبخش به مانند دو فصل اخیر یکی از مهمترین بازیکنان آلکمار هلند محسوب می شود.

سامان قدوس که در دو دیدار برابر تیم های ملی کره جنوبی و سوریه برای اولین بار به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده بود پس از رد دست سوئدی ها بازهم خود را به تیم ملی ایران رساند تا احتمالا در دو بازی تدارکاتی برابر توگو و روسیه به میدان برود. قدوس در تیم باشگاهی خود در خط حمله به میدان می رود. 

مهاجمان:

رضا قوچان نژاد پس از درخشش در رقابت های فصل گذشته لیگ هلند و انتخاب به عنوان یکی از بهترین گلزنان این کشور، باز هم توسط کی روش خود را به تیم ملی رساند. 

کریم انصاری فرد هرچند در دیدارهای اخیر المپیاکوس نتوانسته درخشش همیشگی خود را داشته باشد برای حضور در دو دیدار پیش روی تیم ملی به اردونشینان پیوست. 

سردار آزمون پس از گلزنی در بازی های اخیر تیم ملی، در تیم جدیدش یعنی روبین کازان روسیه نتوانست موفق باشد. 

کاوه رضایی را می توان سورپرایز لیست جدید کی روش دانست. او پس از جدایی از آبی ها و پیوستن به لیگ بلژیک توانست بازی به بازی درخشان تر ظاهر شود تا اینکه اکنون به عنوان یکی از ستاره های لیگ بلژیک شناخته می شود.