بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شب خوش لژیونرهای هندبال در اروپا
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 20:03
شب خوش لژیونرهای هندبال در اروپا
هندبالیست های ایرانی شاغل در اروپا موفق شدند شب گذشته با درخشش مقابل رقبا یک پیروزی دیگر را همراه تیم هایشان به دست بیاورند.

به گزارش "توپ 90"، تیم استوابخارست که محسن باباصفری کاپیتان تیم ملی هندبال کشورمان را در اختیار دارد از هفته پنجم ناسیونال لیگ به مصاف تیم فاگاراش رفتند ؛ و این دیدار را با حساب 31 بر 25 به پایان بردند ؛ کاپیتان تیم ملی هندبال کشورمان با درخشش خود در این دیدار نیز یکی از ارکان اصلی پیروزی استوابخارست در هفته پنجم بود و به خوبی در این تیم جا افتاده است.


در دیگر دیدار امشب تیم کادیتن شافهاوزن که پویا نوروزی نژاد ستاره جوان ایرانی را در ترکیب خود دارد از هفته پنجم ام ان آ لیگ سوئیس  به مصاف تیم واکرتون رفتند ؛ یاران نوروزی نیمه اول این دیدار را با حساب 16 بر 15 به پایان رساندند و در نهایت موفق شدند با حساب 33 بر 29 از سد واکرتون عبور کنند.


پویا نوروزی موفق شد در این دیدار 2 گل به ثمر برساند.


در آخرین دیدار نیز از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تیم وسزپرم مجارستان که ایمان جمالی ستاره ایرانی الاصل تیم ملی مجارستان را در ترکیب خود داشت به مصاف تیم مشکووبرست بلاروس تیم فصل پیش ایمان جمالی رفتند و توانستد با حساب 29 بر 26 میزبان خود را شکست دهند و جایگاه مستحکمی را برای خود در گروه B مسابقات دست و پا کنند.


در این دیدار ایمان جمالی 1 گل برای تیمش به ثمر رساند.