بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون - یوتا جاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاوه رضایی بالاخره ملی پوش شد‌
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 20:02
کاوه رضایی بالاخره ملی پوش شد‌
کاوه رضایی ستاره ایرانی تیم شارلوای بلژیک با حضور مجدد در تیم ملی ایران مزد درخشش خود در این تیم بلژیکی را گرفت.

به گزارش "توپ 90"، کاوه رضایی که در فصل اخیر بهترین لژیونر ایرانی در خاک اروپا بوده است، بعد از مدت ها دوری از تیم ملی دوباره در جمع نفرات کی روش قرار گرفت. کاوه که با وجود درخشش طولانی در استقلال  مورد بی مهری کی روش قرار گرفته بود، در نهایت در فهرستی که امروز از سوی سایت فدراسیون منتشر شده به جمع ملی پوشان پیوسته و قرار است یکی از 27 نفری باشد که  شانس بازی با توگو یا روسیه را پیدا خواهند کرد.


کاوه رضایی بازیکنی ممتاز و متفاوت در فوتبال ایران است. او فصل گذشته حضورش در استقلال به قدری مغتنم بود که شاید یک تنه علیرضا منصوریان را از ابتدای فصل نجات داد. او عنصری بود که استقلال او را به همراه ندارد تا این فصل برای این تیم با مشکلات بسیار آغاز شود و در نهایت با جدایی سرمربی پیشین آبی ها علیرضا منصوریان به پایان برسد.


رضایی که در فصل نقل و انتقالات با وجود درخواست استقلال، به لیگ بلژیک پیوست در بازی های این فصل درخششی همیشگی و توقف ناپذیر داشته و حضور او در تیم ملی مزد بازی های خوب و حرفه ای گری او بوده است؛ کاوه بازیکنی است که به قصد حضور در روسیه به فوتبال اروپا رفته و حالا کی روش بعد از مدت ها او را به جمع ملی پوشان دعوت کرده است. البته رضایی که سابقه ملی چندانی به نسبت بازی های خوبش ندارد، حالا باید از فرصت پیش آمده استفاده کند تا یک گام به قلب کی روش و خط حمله تیم ملی نزدیک بشود.