مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیرانوند به دنبال بازگشت در قامت گلر ملی (عکس)
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 19:48
بیرانوند به دنبال بازگشت در قامت گلر ملی (عکس)
علیرضا بیرانوند بعد از یک بازی خوب مقابل الاهلی و چند بازی نه چندان درخشان در اردوی تیم ملی کماکان به عنوان گلر شماره یک حضور دارد.

به گزارش "توپ 90"، این گلر لرستانی امروز با تعطیلی تیم ملی برای برگزاری عزاداری به زادگاهش خرم آباد سفر کرد. او در آخرین تمرین تیم ملی با جدیت بیشتری تمرینات کی روش را انجام می داد. بیرانوند که باتوجه به نمایش های نه چندان مطمئن در مسابقات باشگاهی اقتدار اولیه  خود را در افکار عمومی با خطر همراه می بیند باید  دوباره خود را به عنوان یک مرد قابل اتکا در اردوی تیم ملی مطرح کند.


البته بیرانوند این بار صدای نفس های علیرضا حقیقی را پشت گوش خود احساس می کند. دروازه بان شاغل در لیگ سوئد که دوباره به جمع ملی پوشان بازگشته و انگیزه زیادی دارد تا در سال جام جهانی دوباره پیراهن شماره یک را از بیرانوند پس بگیرد.


بیرانوند و حقیقی البته دو رقیب دیگر هم دارند که با تجربه حضور در اردوهای ملی می توانند برای این دو خطرناک باشند. حامد لک و رشید مظاهری که هر دو از دروازه بان های سرپنجه این فصل از رقابت های لیگ برتر بوده اند. 


این تصویر جالب مربوط به تمرین تیم ملی است؛ جایی که بیرانوند مشغول تمرین های دروازه بانی و نشان دادن قدرت جهش درجای خود به کادرفنی تیم ملی است.

عکس: امیرحسین خیرخواه