مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 1 - منچسترسیتی 0 (چمپیونز کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت شدید دیاز از هواداران الهلال (عکس)
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 19:48
عصبانیت شدید دیاز از هواداران الهلال (عکس)
هواداران الهلال در بازی تیمشان برابر القادسیه از رقابت های جام پادشاهی عربستان سرمربی آرژانتینی تیمشان را به نشانه اعتراض هو کردند و باعث شدند تا رامون دیاز اعلام کند بعد از لیگ قهرمانان آسیا این تیم را ترک می کند.

به گزارش "توپ 90"، نتایج خوب رامون دیاز با الهلال نیز باعث نشد تا هواداران این تیم در بازی برابر القادسیه بازیکنان و کادرفنی را به باد انتقاد نگیرند. این درحالی است که سرمربی آرژانتینی با الهلال جام قهرمانی عربستان را به دست آورده، تیمش را در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان قرار داده و حتی در بازی با القادسیه با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسیده  با این وجود به دلیل استفاده از بازیکنان ذخیره تیمش و عملکرد نه چندان خوب آن ها با انتقاد شدید از سوی سکوها مواجه شده است. دیاز اعلام کرد که الهلال را ترک خواهد کرد اما نواف بن سعد مدیرعامل الهلال امروز در بیانیه ای اعلام کرد که سعی دارد مربی آرژانتینی را برای ماندن در این تیم متقاعد کند.


رامون دیاز که از آغاز سال 2017 تا امروز و در 9 ماه هیچ شکستی با الهلال نداشته و تیمش را با اقتدار به نزدیکی فینال لیگ قهرمانان رسانده، وقتی در بازی با القادسیه از بازیکنان ذخیره تیمش استفاده کرد از سوی هواداران الهلال هو شد. دیاز در کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به سوالی که در این رابطه پرسیده شد اعلام کرد که تمام تمرکزش روی لیگ قهرمانان است و دوست ندارد راجع به مسایل دیگری حرف بزند و به نشانه اعتراض سالن را ترک کرد.


حالا اما نواف بن سعد می گوید:« دیاز از هواداران تیم دلخور است. او معتقد است که هواداران باید از تغییرات سرمربی حمایت کنند. او می گوید نباید هواداران قهرمان های خود را با تشویق های منفی متوقف کنند.» با این وجود مدیر عامل الهلال از توافق برای ادامه همکاری با دیاز خبر می دهد. او می گوید:« او گفت که در آن لحظات عصبانی بوده است. دیاز به من اطمینان داد که به  قراردادهایش به باشگاه پایبند است و همکاری اش را با الهلال ادامه می دهد.»