بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - خیرونا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تساوی تلخ بایرن در زمین هرتابرلین
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 20:48
تساوی تلخ بایرن در زمین هرتابرلین
بایرن مونیخ در اولین بازی پس از برکناری آنچلوتی و در حالی که با دو گل از هرتا پیش افتاده بود، نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی دست یابد.

به گزارش "توپ 90"، بایرن مونیخ که این روزها بحران زده به نظر می رسد، در اولین بازی پس از اخراج آنچلوتی به زمین هرتا آمده بود. هرتا در رده یازدهم جای داشت و بازی قبلی خود را به ماینتس باخته بود و در سوی دیگر بایرن با 6 امتیاز اختلاف از دورتموند در جایگاه سوم قرار داشت.

 

 

 

بازی با هجوم های بایرن آغاز شد و پس از گذشت تنها 10 دقیقه مونیخی ها به گل رسیدند.

ارسال یک سانتر دقیق از سمت راست توسط بواتنگ با ضربه سر تماشایی هوملس همراه شد تا به این ترتیب بایرن به اولین گل خود دست یابد.

نیمه اول شامل حوادث دیگری نیز بود که هیچکدام به گل ختم نشدند تا بایرن با همان یک گل برتری به رختکن برود.

4 دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که لواندوفسکی روی پاس بلند و عمقی تولیسو با گلر هرتا تک به تک شد و توانست با یک کنترل دقیق و ضربه ای به کنج دروازه، بایرن را برای دومین بار پیش بیندازد.

دو دقیقه پس از گل لواندوفسکی هرتا به گل رسید.

هاراگوچی با تکنیک بالای خود مدافعان بایرن را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشت و وارد محوطه جریمه شد. او با یک پاس عرضی دودا را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا هرتا به گل اول خود دست یابد.

طوفان هرتا برلین در دقیقه 56 به گل تساوی منجر شد.

روی یک ضربه ایستگاهی، اشتباه بواتنگ در دفع توپ باعث شد تا رکیک صاحب یک موقعیت بادآورده شود و او هم با یک ضربه دقیق از درون محوطه جریمه توانست گل مساوی هرتا را به ثمر برساند.

در ادامه بایرن هر چه تلاش کرد نتوانست به گل سوم خود دست یابد و در نهایت این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.