مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - ختافه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتشار تنها عکس تیم ملی در صفحه کی‌روش
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 17:23
انتشار تنها عکس تیم ملی در صفحه کی‌روش
 کارلوس کی روش با انتشار عکسی از تمامی نفرات حاضر در تیم ملی آمادگی ایران را برای بازی دوستانه با توگو اعلام کرد.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش لیست نهایی تیم ملی ایران را برای دو بازی دوستانه برابر توگو و سوریه اعلام کرد. لیستی که نکات جالبی از جمله حضور مهدی طارمی و یا دعوت از چهره های جدید داشت. تیم ملی ایران روز پنجشنبه سیزده مهر باید در اولین دیدار تدارکاتی اش به مصاف توگو برود و سپس روز سه شنبه هجدهم مهر ماه تیم ملی ایران در شهر کازان باید با روسیه دیدار کند. از همین رو اردوهای تدارکاتی تیم ملی از سه روز پیش آغاز شد و کی روش امروز با خط زدن چند بازیکن لیست نهایی برای این دو بازی را مشخص کرد.


 او امروز و بعد از اعلام اسامی نهایی ، عکس تیمی با حضور تمامی بازیکنان حاضر در اردو را منتشر کرد و نوشت:« عکسی از تیم در روز اول اردو. ما از فردا تمرکزمان را بر روی مسابقات دوستانه پیش رو آغاز می کنیم. در حال حاضر و با اضافه شدن بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند لیست نهایی تیم ملی شکل می گیرد. از همه شما برای تلاشتان تلاش می کنم. همه برای تیم ملی.» 


این عکس تنها عکس از تیم ملی بود که کی روش روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. عکسی که در آن تمامی بازیکنان تیم ملی و حتی آن هایی که امروز هم خط خوردند در آن حضور دارند. البته هیچکدام از لژیونرها در این عکس حضور ندارند چرا که همانطور که کی روش نوشته این عکس متعلق به روز اول اردوی تیم ملی است. شاید کی روش با این کار به بازیکنانی که خط خورده اند این امیدواری را می دهد که هنوز هم شانس بازی کردن در تیم ملی را دارند و باید خودشان را عضوی از تیم ملی بدانند.