بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی میلان - رم
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 18:23
پیش بازی میلان - رم
میلان و رم امروز در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم شروعی مشابه هم داشتند و هر دو هم امتیاز هستند. رم در 5 بازی موفق به کسب 12 امتیاز شده و در رده پنجم جدول قرار دارد و میلان در 6 بازی موفق به کسب 12 امتیاز شده و در رده ششم جدول قرار دارد. تیم مونتلا برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ بسته شده بود ولی لغزش های گاه و بیگاه باعث شده تا هواداران امید چندانی به رسیدن به این اهداف با مونتلا نداشته باشند. پس از اخراج آنچلوتی، شایعات بسیاری در مورد حضور سرمربی ایتالیایی به جای مونتلا شنیده می‌شود و سرمربی میلان به خوبی می‌داند که هر گونه لغزش دوباره با اخراج  او مصادف خواهد بود.

در آن سو رم نیز شروع بدی نداشته ولی رقبا همگی بهتر از آنها کار کرده اند و برای جبران نتیجه  باید در این بازی به پیروزی برسند. از این جهت این دیدار برای هر دو تیم دیدار بسیار مهمی خواهد بود.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای رم، 2 تساوی و 1 پیروزی برای میلان به دست آمده و روسونری در صدد تغییر این روند خواهد بود. میلان برای این بازی، آندره آ کونتی، لوکا آنتونلی و ریکاردو مونتولیوو را در اختیار ندارد و حضور چالهان اغلو در این دیدار مشخص نیست. رم نیز امرسون، کارسدورپ، پاتریک شیک، پروتی و دفرل را به علت مصدومیت همراه نخواهد داشت.

ترکیب احتمالی: