مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی نیوکاسل - لیورپول
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 17:23
پیش بازی نیوکاسل - لیورپول
دو تیم نیوکاسل و لیورپول، امشب در ورزشگاه سنت جیمز پارک شهر نیوکاسل به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول از ابتدای فصل هنوز نتوانسته به نتایجی که از آنها انتظار می‌رفت برسد و در حال حاضر با کسب 11 امتیاز از 6 بازی در رده ششم جدول قرار گرفته است. با توجه به حضور صلاح، مانه، استوریج، فیرمینو و کوتینیو، اینطور از لیورپول انتظار می‌رفت که این تیم در فاز هجومی بهتر از اینها کار کند و آمار خوبی در گلزنی داشته باشد. ولی به اقرار کلوپ نیز این تیم از فرصت ها و شرایطی که داشته به خوبی استفاده نکرده و نتوانسته نتایجی آنطور که انتظار می‌رفت را رقم بزند.

نیوکاسل نیز که این فصل با بنیتس، پا در لیگ برتر گذاشته، با 9 امتیاز از 6 بازی در رده هشتم قرار دارد. آنها فصل را با دو شکست آغاز کردند ولی در ادامه سه پیروزی پیاپی کسب کردند و توانستند خود را در جدول بالا بکشند. با این حال برایتون آنها را در بازی آخر شکست داد و نوار پیروزی های تیم بنیتس را برید. حال آنها در دیداری حساس به مصاف لیورپول خواهند رفت که نتایج جالبی نیز در 6 بازی اخیر دو تیم رقم خورده است.

در حقیقت در این 6 بازی، 2 پیروزی برای نیوکاسل، 2 پیروزی برای لیورپول و 2 تساوی حاصل شده و باید دید که آیا تیمی می‌تواند تعداد بردهایش را بیشتر کند یا به تعداد تساوی ها افزوده خواهد شد. لیورپول لالانا، باگدان و کلاین را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و دامت و هایدارا قادر به همراهی کلاغ ها نیستند.

ترکیب احتمالی: