مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اینگونه مسی باعث پیوستن پائولینیو به بارسا شد!
یکشنبه, 09 مهر 1396 ساعت 00:06
اینگونه مسی باعث پیوستن پائولینیو به بارسا شد!
پائولینیو، ستاره برزیلی تازه به خدمت گرفته شده بارسا فاش ساخت که لیونل مسی در تصمیم او برای پیوستن به بارسلونا نقش مهمی داشت.

به گزارش "توپ 90"، پائولینیو همین تابستان در میان انتقادات کارشناسان اسپانیایی از گوانگژو به بارسلونا پیوست. بارسا برای جذب او 40 میلیون یورو پرداخت کرد که در آن مقطع باعث اعتراض حتی نشریات بارسلونا شد. با این حال پائولینیو در همین یک ماه اخیر ثابت کرده است که خرید خوبی برای بلوگرانا بوده.

 

 

 

ستاره برزیلی در مصاحبه با ال پریودیکو کاتالونیا در مورد پیوستنش به بارسا گفت:« من اطلاع دقیق نداشتم که در لیست بارسلونا قرار دارم تا اینکه در جریان بازی دوستانه 9 ژوئن برزیل و آرژانتین در ملبورن از زبان مسی این را شنیدم.

یک ضربه آزاد نصیب ما شده بود و من و ویلیان پشت توپ بودیم. دیدم که مسی در حال نزدیک شدن به من است و وقتی به من رسید گفت که به بارسلونا می آیی؟ من هم پاسخ دادم بله؛ دوست دارم بیایم؛ ولی اگر باشگاه قصد جذب من را دارد، باید اقدام کند. راستش را بخواهید در آن لحظه تمرکزم را از دست دادم و به ویلیان گفتم که ضربه را خودش بزند. پس از بازی پیراهنم را با مسی عوض کردم و کمی هم صحبت کردیم.»

لازم به ذکر است که تقریبا دو ماه پس از مکالمه مسی و پائولینیو بود که این ستاره برزیلی جذب بارسلونا شد. او تاکنون دو گل حساس نیز به ختافه و ایبار زده است.