بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گواردیولا: مسی در لیگ برتر هم درخشان خواهد بود
جمعه, 07 مهر 1396 ساعت 21:16
گواردیولا: مسی در لیگ برتر هم درخشان خواهد بود
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در کنفرانس مطبوعاتی دیدار برابر چلسی حاضر شد.

به گزارش "توپ 90"، اردوی سیتیزن ها تحت تاثیر تصادف سرخیو آگوئرو در آمستردام قرار داشته و گواردیولا در این خصوص نیز صحبت کرده است.

اخراج آنچلوتی از بایرن: "من احترام زیادی برای کارلتو و البته بایرن قائل هستم و زمانی که یک مربی از کار خود اخراج می شود دیگر مربان باید کنار او باشند.

من حالا از بایرن برای فرصتی که به من تشکر کرده و برای آنچلوتی بهترین ها را در آینده آرزو می کنم."

تصادف و مصدومیت آگوئرو: "من پزشک نیستم و نمی دانم چه اتفاقاتی رح داده اما اولین حدس ها مبنی بر شگستگی دنده آگوئرو بوده اما در روزهای آتی میزان دوری او از میادین مشخص خواهد شد. البته که او تصادف کرده اما خوشبختانه بازگشته و امیدارم هرچه زودتر شرایط مساعدی پیدا کند.

من پلیس نیستم و با او صحبت نکرده ام زیرا روز شلوغی برای آماده سازی دیدار برابر چلسی سپری کرده ایم و بعدا با آگوئرو صحبت خواهم کرد اما مهم ترین نکته این است که او در حال حاضر شرایط قابل قبولی دارد."

امکان جدایی مسی از بارسا: "مسی بهترین بازیکن تاریخ است که باعث زیباتر شدن فوتبال می شود و اگرچه او قطعا در لیگ برتر هم خواهد درخشید اما از نظر من بارسا بهترین تیم برای پایان دوران حرفه ای اوست."

شرایط بازیکنان مصدوم: "مندی به زودی در اسپانیا جراحی شده و تا زمان نیمه لیگ قهرمانان غایب است و کمپانی نیز یک ماه است کنار ما تمرین نکرده و مقابل چلسی غایب خواهد بود."