مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلیل عصبانیت لوئیس سوارز از سرمربی بارسا(عکس)
پنجشنبه, 06 مهر 1396 ساعت 18:14
دلیل عصبانیت لوئیس سوارز از سرمربی بارسا(عکس)
لوئیس سوارز در دقایق پایانی بازی شب گذشته مقابل اسپورتینگ لیسبون با تصمیم والورده تعویض شد.

به گزارش "توپ 90"، تصمیم سرمربی بارسا برای تعویض کردن سوارز به مذاق این ستاره اروگوئه ای خوش نیامد و او پیش از نشستن روی نیمکت در حالی که دستانش را جلوی دهانش گرفته بود، به بحث با والورده پرداخت.

سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی در توجیه این حرکت سوارز گفت:« اتفاق خاصی نیفتاد و بحث عصبانیت او از من در میان نبود. این حرف مزخرفی است. سوارز عصبانی بود که چرا دیر به او اطلاع داده اند که قرار است تعویض شود. او به نیمکت نزدیک بود و انتظار داشت که برای تاخیر چند ثانیه ای در بازی، زمانی که دور از کنار زمین بود به وی اطلاع می دادیم.»

به ادعای نشریات اسپانیایی، سوارز که نزدیک به دو سال است در بازی های خارج از خانه لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده، بی تاب گلزنی به اسپورتینگ بود تا به این روند بد پایان دهد و در حقیقت از تعویض خود آزرده خاطر شده بود.

همچنین تغییر سیستم بارسا به 2-4-4 به ضرر سوارز تمام شده و او بیشتر مجبور است از قسمت چپ زمین شروع به حرکت کند در حالی که سال گذشته با حضور نیمار، او مهاجم مرکزی بود و مترصد کوچکترین فرصت برای گلزنی. سوارز در لالیگا هم تنها 2 گل به ثمر رسانده و به وضوح از روزهای اوجش به دور است، هرچند که شب گذشته روی تنها گل بارسا که گل به خودی هم بود، نقش مستقیم ایفا کرد.