بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی‌ال‌ای‌گالکسی‌3‌-‌ سیتل‌ساندرز‌0‌(گل‌زنی‌زلاتان)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی خانگی یوونتوس برابر المپیاکوس
پنجشنبه, 06 مهر 1396 ساعت 01:26
پیروزی خانگی یوونتوس برابر المپیاکوس
یوونتوس در دیداری خانگی از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه 2-0 المپیاکوس را از پیش رو بردارد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان مکس آلگری در نیمه اول این دیدار نتوانستند دروازه حریف یونانی را باز کنند اما در نیمه دوم، دو بار به گل رسیدند تا سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست بیاورند. 

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد اما المپیاکوس خیلی زود شرایط را تغییر دادند و بازی متعادل تر دنبال شد. در دقیقه 14 تیم میهمان اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد و سبا می توانست دروازه بوفون را باز کند اما ضربه او در موقعیت تک به تک از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی یوونتوس ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 30، الکس ساندرو می توانست روی ارسال دیبالا، گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

چهار دقیقه بعد نوبت ماریو مانژوکیچ بود تا با ضربه سر دروازه حریف را به شدت به خطر بیندازد اما ضربه او را دروازه بان المپاکوس به بیرون فرستاد.

حملات خطرناک یوونتوس در 10 دقیقه پایانی نیمه اول ادامه پیدا کرد اما واکنش های خوب پروتو، دروازه بان المپیاکوس، مانع از باز شدن دروازه این تیم شد و این نیمه در نهایت بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و 10 دقیقه طول کشید تا اولین موقعیت جدی این نیمه توسط یوونتوس ایجاد شود. حرکت خوب داگلاس کاستا و شوت تماشایی او، به شکل خطرناکی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

حملات یوونتوسی ها ادامه پیدا کرد اما این بازیکنان المپیاکوس بودند که دو موقعیت خطرناک پیاپی روی دروازه بوفون ایجاد کردند؛ ولی نتوانستند از آن استفاده کنند.

سرانجام در دقیقه 69، یوونتوس توانست قفل دروازه حریف را باز کند. فرار الکس ساندرو از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، با دو ضربه پیاپی از ایگواین همراه شد و بالاخره دروازه پروتو باز شد.

بعد از این گل بازی متعادل شد اما در دقیقه 80، این یوونتوس بود که توانست به گل دوم برسد.

همکاری خوب ایگواین و دیبالا و در نهایت ضربه شماره 10 یوونتوس، می توانست به گل تبدیل شود اما مدافع المپیاکوس توپ را از روی خط برگشت داد. ولی مانژوکیچ توپ برگشتی را با فرصت طلبی وارد دروازه کرد.

در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با نتیجه 2-0 به سود یووه به پایان رسید.