بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیتی 2 - 0 شاختار؛ سیتیزن ها خیال توقف ندارند
چهارشنبه, 05 مهر 1396 ساعت 02:06
سیتی 2 - 0 شاختار؛ سیتیزن ها خیال توقف ندارند
منچسترسیتی موفق شد با دو گل در خانه شاختار را مغلوب کرده و به روند خوب خود استمرار بخشد

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری سیتی آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 7 توسط سیلوا به گل برسد؛ اما کنترل بد این بازیکن باعث از دست رفتن موقعیت شد.

دقایقی بعد شاختار صاحب فرصت خوبی روی دروازه سیتی شد؛ اما حضور استونز باعث شد تا فرد نتواند ضربه خود را در موقعیت خوبی روانه دروازه ادرسون کند.

در دقیقه 31 و روی پاس گابریل، دی بروین می توانست زننده گل اول تیمش باشد؛ اما ضربه این ستاره بلژیکی با فاصله کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 39 و روی اشتباه مدافعان سیتی، فریرا با یک ضربه سر دروازه را تهدید کرد؛ اما این موقعیت هم به جایی نرسید تا در نهایت 45 دقیقه اول در دیداری کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

اما با شروع نیمه دوم سیتی خیلی سریع به گل رسید. روی پاس سیلوا، دی بروین با ضربه ای دیدنی دروازه شاختار را باز کرد تا میزبان با یک گل از حریف پیش افتد.

در دقیقه 56 آگوئرو بهترین فرصت را برای زدن گل دوم سیتی داشت اما؛ ضربه والی او با مهار بسیار خوب پیاتوف همراه بود.

در ادامه حملات سیتی این تیم در دقیقه 70 بهترین فرصت را برای زدن گل دوم خود داشت؛ اما آگوئرو از روی نقطه پنالتی در مصاف با پیاتف ناکام ماند و سنگربان شاختار ضربه او را مهار کرد.

در دقایق پایانی استرلینگ موفق شد با ضربه ای دیدنی دروازه شاختار را باز کرده تا تیمش در نهایت با 2 گل حریف اوکراینی را مغلوب کند.