مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فینال تنیس ویمبلدون 2018 جکوویچ - اندرسون

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلعه‌نویی: تماشاگر بودم، نیمه اول از ورزشگاه می‌رفتم!
سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 21:46
قلعه‌نویی: تماشاگر بودم، نیمه اول از ورزشگاه می‌رفتم!
سرمربی ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد تیمش بازی خوبی مقابل سایپا انجام نداده است.

به گزارش "توپ 90"، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی نبود و در نیمه نخست اگر تماشاگر بودم می‌رفتم. در نیمه دوم تیم ما بسیار خوب شروع و موقعیت ایجاد کرد، اما گل نزد.


وی ادامه داد: دو مشکل داریم. اول بدشانس هستیم که توپ‌های‌مان وارد دروازه نمی‌شود و دوم کم‌شانس هستیم که بدون موقعیت گل می‌خوریم. تیم حریف بسیار قدرتی و بسته بود و بازیکنان ما خوب موقعیت ایجاد کردند. این قانون است که اگر گل نزنید گل می خورید. اگر اجازه می‌دادند سوارز 3 -4 هفته زودتر بازی می‌کرد بهتر بود، اگر چه او در این دیدار انتظارات ما را برآورده کرد. نیمه دوم فوتبال خوبی را جلوی تیم بسته سایپا بازی کردیم.


سرمربی ذوب‌آهن درباره تساوی‌های پرتعداد این تیم در لیگ برتر بیان کرد:‌ این صحبت را قبول ندارم. تیم ما به دنیال ایجاد موقعیت گل است و موقعیت نیز ایجاد می‌کند. اینکه تیم ما موقعیت ایجاد می‌کند، ما را امیدوار می‌کند تا در دیدارهای آینده بهتر عمل کنیم.


قلعه‌نویی درباره بازی نکردن احسان پهلوان در این مسابقه گفت: پهلوان نسبت به سال‌های قبل شرایط ایده‌آلی ندارد و به نظر من، این بازیکن به یک بازی استراحت نیاز داشت. در سال جام جهانی، پهلوان باید در تمرینات تلاش کند، چون لیاقت مسافر روسیه شدن را دارد.