مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ویسی: هیچ جای دنیا به بازیکن توهین نمی‌کنند
سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 21:46
ویسی: هیچ جای دنیا به بازیکن توهین نمی‌کنند
سرمربی تیم استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد استاندار از تیمش حمایت کند تا شرایط خوبی در آینده رقم بخورد.

به گزارش "توپ 90"، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک استقلال خوزستان با فولاد اظهار داشت: مثل دو بازی قبلی مسلط بودیم اما موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد و یک توپ روی دروازه ما آمد و گل شد. فولاد خوب دفاع کرد و خدا هم کمک کرد و توپ ما گل شد و مساوی کردیم.


وی ادامه داد: فولاد تیم خوبی است و بازیکنان و کادر فنی خوبی هم دارد. آنها دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند و با روحیه بهتری نسبت به ما به این بازی آمدند. از عملکرد بازیکنانم و تلاش‌ آنها راضی هستم.


سرمربی استقلال خوزستان درباره اینکه تیم او 7 بازی است نتوانسته پیروز شود، تصریح کرد: نگران این روند نیستم. به گفته کارشناسان تیم ما روز به روز بهتر می‌شود، فقط نمی‌توانیم گل بزنیم. مهاجمان ما باید دقت بیشتری کنند تا این مشکل گل زدن حل شود.


ویسی درباره شعارهای هواداران تیم استقلال و توهین آنها به بازیکنان این تیم خاطر نشان کرد: این شعارها مهم نیست در تمام ایران اینگونه است. من تمام دنیا رفته‌ام؛ اما چنین چیزی نیست. بازیکن در زمین می‌جنگد؛ اما این اتفاقات می‌افتد. 


او در پایان افزود: جا دارد از استاندار خواهش کنم خیلی خیلی به تیم ما کمک کند. بازیکنان 70 ، 80 درصد از قرارداد فصل گذشته خود را دریافت نکرده‌اند و کادر فنی هم هنوز پولی نگرفته است، خواهش می‌کنم تکلیف مالکیت تیم را هرچه زودتر مشخص کنند تا اعصاب ما بیشتر از این خرد نشود.