مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 18 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورد عجیب پاکو آلکاسر در بارسلونا
سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 16:10
مورد عجیب پاکو آلکاسر در بارسلونا
مهاجم والنسیایی بارسلونا اوضاع نگران کننده ای را در نوکمپ پشت سر می گذارد.

به گزارش "توپ 90"، آلکاسر به عنوان یک الگو و بت در میان هواداران والنسیا مطرح بود. آمار او در تیم ملی اسپانیا هم جالب توجه بود و همه اینها کفایت می کرد تا به یک گزینه خوب برای بارسلونا تبدیل شود. او در شرایطی سال گذشته به بارسا پیوست که بسیاری از مهاجمان برتر اروپایی به دلیل حضور مثلث MSN، قید انتقال به بارسا را زده بودند.

آلکاسر در میان بهت رسانه های اسپانیایی نیمکت نشینی نیمار، مسی و سوارز را به ادامه حضور در والنسیا ترجیح داد. آلکاسر شروع خوبی در بارسا نداشت ولی در پایان فصل او توانست آمار گلزنی خود را بهبود ببخشد؛ هرچند که هرگز نتوانست در حد و  اندازه های همیشگی خود ظاهر شود.

به نظر می رسید با رفتن نیمار و لوئیس انریکه از بارسا و آمدن والورده، اوضاع برای آلکاسر در فصل جاری بهتر شود اما پیش بینی ها کاملا متفاوت از آب درآمده است.

او در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا برابر رئال، دقایقی اندک وارد زمین شد. در بازی برگشت غایب بود و در اولین بازی بارسا در لالیگا مقابل بتیس در ترکیب ثابت قرار گرفت. آلکاسر در بازی دوم مقابل آلاوس هم دقایقی فرصت بازی کرد ولی از آن پس والورده ترجیح داد حتی از او در فهرست 18 نفره هم استفاده نکند.

آلکاسر بدون اینکه مصدومیتی داشته باشد، راهی سکوها شده و مشخص نیست وضعیت این ملی پوش سابق زیر نظر والورده به کجا خواهد رسید. ادامه این روند احتمالا باعث خواهد شد تا آلکاسر به جدایی از بارسلونا فکر کرده و بیشتر متوجه شود که تصمیمش برای جدایی از والنسیا تا چه اندازه اشتباه بوده است.