بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد طاهری: نگران الهلال هستید نه پرسپولیس
سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 17:10
انتقاد طاهری: نگران الهلال هستید نه پرسپولیس
مدیرعامل پرسپولیس ترجیح داد در آستانه دیدار برابر الهلال به جای پاسخگویی در مورد محرومیت این باشگاه به انتقاد از برگزاری برنامه‌ای در این زمینه بپردازد.

به گزارش "توپ 90"، علی اکبر طاهری که یکی از موفق‌ترین مدیران باشگاه طی فصول اخیر بوده، اکنون با توجه به محرومیت این باشگاه و همچنین مهدی طارمی تمام دستاوردهای خود را در خطر می‌بیند. مساله‌ای که در برنامه شب گذشته نود نیز توسط عادل فردوسی پور موشکافی شد تا او اکنون در آستانه دیدار برابر الهلال عربستان به انتقاد از این رویکرد بپردازد.


طاهری در این رابطه گفت: متاسفانه شرایط پیش آمده برای پرسپولیس دستاویزی قرار گرفته است تا بعضی افراد با سوء استفاده از فضای روانی پیش آمده و عدم اطلاعات کافی نزد افکار عمومی، هر آنچه که دوست دارند را به شکلی غیر مسوولانه در راستای اهداف خود، مطرح کنند. در این وضعیت شاهد هستیم که درست در شب قبل از مهمترین بازی پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران در دو، سه فصل اخیر چنین افرادی به اظهارنظرهای نادرست و ارائه اطلاعات غلط می‌پردازند که حاصل آن نمی‌تواند غیر از آشفتگی هواداران و پرسپولیس به سود حریف سعودی باشد. در این میان عملکرد بعضی، کاملا این شائبه و تلقی را ایجاد می کند که آنها نگران الهلال هستند و نه پرسپولیس!


وی ادامه داد: بعضی افراد ، در این شرایط حساس می‌آیند و با استفاده از برنامه‌های تلویزیونی یکسری حرف‌هایی می‌زنند و اظهارنظرهایی را مطرح می‌کنند که بخش اعظم آن نادرست است. آنها همچنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند بدون آنکه اطلاعی از اقدامات باشگاه داشته باشند. باشگاه پرسپولیس قطعا در موقع لزوم پاسخ‌های مناسبی برای این موارد خواهد داشت ولی اکنون هواداران بدانند که در راستای پیگیری‌ها و اقداماتی که در حال انجام است و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از مطالب و اطلاعاتی که ممکن است در صحبت‌ها مطرح شود، به این مقدار بسنده می‌کنیم.


مدیرعامل پرسپولیس در ادامه با انتقاد از این ماجرا گفت: در شرایط فعلی با توجه به اینکه هواداران نگران هستند، نمی‌خواهیم فکر آنها را بیشتر مشوش کنیم. تا امروز با لطف و حمایت هواداران کار را پیش بردیم، از اینجا به بعد هم به یاری خدا کار را با حمایت همین هواداران ، درایت کادر فنی، همت بازیکنان ادامه خواهیم داد وان شاء ا... پیروز از مصاف با الهلال خارج خواهیم شد.


علی اکبر طاهری در پایان با اشاره به مطالب نادرستی که علیه تیمش انتشار یافته، اعلام کرد که اکنون تمرکز آنها روی جدال با الهلال است: در چند روز اخیر مطالب نادرست زیادی علیه پرسپولیس مطرح شده است ولی در حال حاضر در کنار پیگیری تمام اقدام‌های لازم، از هواداران می‌خواهیم در این شب‌های عزیز بزرگ که از بهترین زمان های استغفار و دعا است، برای موفقیت تیم  محبوب خود و کشورشان در بازی‌های پیش رو دعا کنند.