بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

افشاگری جنجالی عنایتی در مورد مهاجم سابق استقلال!
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 16:49
افشاگری جنجالی عنایتی در مورد مهاجم سابق استقلال!
کاپیتان سابق استقلال پرده از رازی بزرگ برداشت و اعلام کرد که مهاجم دو فصل گذشته این تیم از طریق یکی از بازیکنان با باشگاه قرارداد امضا کرد.

رضا عنایتی در گفت و گو با توپ 90 صحبت های جالبی در مورد استقلال، علیرضا منصوریان و سرمربی بعدی این تیم به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:


جدایی منصوریان؟


بحث اسقلال باشد با کسی رودر بایستی نداریم و با احد الناسی شوخی نداریم. استقلال آبروی ما است و نمی توانیم مصلحت تیم را ندیده بگیریم. به علیرضا منصوریان  خسته نباشید می گوید. فکر می کند او خودش فهمید که دیگر جو برایش سنگین شده است. من از منصوریان استقلالی تر تا حالا ندیده ام. فکر می کنم اتفاق خوبی نیفتاد جون علیرضا منصوریان یکی از سرمایه های استقلال بود.


در ایران بن بست نداریم


در فوتبال ایران چیزی به نام بن بست وجود ندارد.  چند هفته پیش همین سپیدرود داشت به تغییر سرمربی فکر می کرد ولی نظر محمدی چند نتیجه خوب گرفت و ماند. برای منصوریان هم می توانست همین اتفاق رخ بدهد.


مصدومان استقلال علی را اذیت کردند


 این را نباید فراموش کرد که  استقلال بازیکنان بزرگ مصدوم زیادی داشت. از بدشناسی علی تا او رفت 3 ، 4 بازیکن مصدوم برگشتند. این موضوعی است که علیرضا منصوریان نگران کرده بود و فکر می کنم حق هم داشت. شاید اگر مصدومان بودند شرایط استقلال فرق می کرد.


مربی داخلی نمی تواند کار کند


جو استقلال در حال حاضر طوری نیست که مربی داخلی کار کند. باید مربی خارجی با کارنامه بیاید. وقتی نام گزینه هایی مطرح می شوند باید گزینه های باشند که موفق باشند نه این که صرفا بخواهیم یک مربی خارجی بیاوریم که افکار عمومی را ساکت کنیم.


نسبت به استقلال بی خیال هستند


چندین ماه است استقلال رییس هیئت مدیره ندارد. متاسفانه بی خیالی ها به استقلال لطمه می زند به استقلال است. دکتر قریب نتونست کارکند و باید جایگزین او انتخاب شود چراکه 30 میلیون هوادار نگران هستند.


مربی امتحان پس داده یا مربی درجه یک؟


در شرایط فعلی در مورد سرمربی نمی خواهم اسم ببرم. مطمئنا اعضای هیئت مدیره باید بهترین تصمیم را بگیرند. یک سرمربی درجه یک وقتی به تیمی برود که زمین تمرین ندارد حتما فرار می کند مگر اینکه آمده باشد تا  پول بگیرد که متاسفانه بدبختی فوتبال ما هم همین است.


مربی خارجی نباید باعث بدهی بین المللی شود


در فوتبال ما زیاد هستند مربی و بازیکنانی که یک ماه هم کار نکرده اند اما بعد از مدتی فیفا پرونده آنها را به جریان می اندازد. همین پروپجیچ  که دو فصل پیش در استقلال بازی می کرد، از طریق یکی از بازیکنان استقلال با این تیم قرارداد امضا کرد و در نهایت با یک گل زده در لیگ برتر تمام پولش را می گیرد و می رود. خود آن بازیکن می داند من چه کسی را می گویم و چون دقیقا پروپجیچ به جای من به استقلال آمد، در جریان کامل انتقالش هستم. این را گفتم چون می خواهم حساسیت بیشتر باشد و پرونده های  بی خود برای باشگاه درست نشود.