بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصدومان استقلال آماده مصاف با سپیدرود
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 14:50
مصدومان استقلال آماده مصاف با سپیدرود
قصه مصدومان استقلال و علیرضا منصوریان در هفت هفته ابتدایی قصه جالبی بود تا جایی که افزایش تعداد این مصدومان یکی از دلایل اصلی ناکامی ها و استعفای سرمربی قلمداد شد.

به گزارش "توپ 90"، همین که ناکامی های متوالی استقلال با توقف این تیم برابر ذوب آهن و قعرنشینی در جدول رده بندی ادامه پیدا کرد علیرضا منصوریان از سمت خود استعفا داد تا جدایی تلخی با تیم محبوبش داشته باشد. سرمربی جوان استقلال که با بحران های زیادی در این هفته ها دست و پنجه نرم کرد بیشترین لطمه را از مصدومیت مهره های کلیدی خورد، جایی که با رفتن او حالا یکی پس از دیگری زمینه بازگشت آنها به تمرینات فراهم می شود.


در شرایطی که استقلال خود را برای بازی با سپیدرود در هفته هشتم آماده می کند از اردوی این تیم خبر می رسد نفراتی مثل داریوش شجاعیان ، امید ابراهیمی حتی مجید حسینی با رسیدن به فرم مطلوب بدنی شانس زیادی برای بازگشت به ترکیب اصلی دارند ضمن این که سجاد شهباززاده هم توانایی بازی 30 دقیقه ای در نیمه دوم را دارد تا درصورت صلاحدید مربیان موقت تیم در رشت به میدان برود.


بازگشتی که اگر زودتر اتفاق می افتاد چه بسا می توانست به داد منصوریان هم برسد تا او مجبور به استعفا و کنار رفتن از استقلال نشود اما وقتی که این مربی رفت مصدومان هم یکی پس از دیگری مجوز بازگشت دریافت کرده و در تمرینات با انگیزه خاص برای بازی با سپیدرود آماده می شوند.