مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لسترسیتی 2 – 3 لیورپول؛ انتقام در کینگزپاور
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 00:17
لسترسیتی 2 – 3 لیورپول؛ انتقام در کینگزپاور
لیورپول موفق شد با برتری 2-3 برابر لستر انتقام شکست در جام اتحادیه را از این تیم بگیرد.

 

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری لستر آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 5 به گل برسد اما ابتدا مینیوله ضربه واردی را دفع کرد و در ریباند محرز توپ را به آسمان کوبید.

دقایقی بعد لیورپول فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت اما ضربه زمینی امره جان به دیرک برخورد کرد و این بار محمد صلاح در ریباند از فرصت خود استفاده نکرد.

اما حملات لیورپول نتیجه داد و این تیم در دقیقه 15 و روی ارسال کوتینیو، با ضربه سر دقیق محمد صلاح به گل اول مسابقه رسید.

تنها 8 دقیقه بعد، کوتینیو این بار روی یک ضربه ایستگاهی هنرنمایی کرده و با یک شوت فوق العاده گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه لسترسیتی تلاش زیادی برای کاهش اختلاف داشت و در نهایت در اوقات تلف شده نیمه اول و روی اشتباه مینیوله و تیزهوشی اوکازاکی در دهانه دروازه به گل اول خود رسید تا اختلاف به حداقل برسد.

با شروع نیمه دوم، لسترسیتی تلاش زیادی برای جبران نتیجه و زدن گل  دوم داشت اما لیورپول با ارائه  یک بازی منطقی اجازه خلق موقعیت را از آنها گرفت.

در دقیقه 68 و روی پاس استوریچ، هندرسون در محوطه جریمه لستر صاحب فرصت شد و با تیزهوشی و جاگذاشتن مدافع حریف موفق شد گل سوم مرسی سایدی ها را به ثمر برساند.

اما 2 دقیقه بعد لستر باز هم اختلاف را کم کرد. ضربه گری با عکس العمل مینیوله همراه بود و در ریباند جیمی واردی موفق شد دروازه خالی را باز کرده و باز هم اختلاف را به حداقل برساند.

در دقیقه 72 و روی اشتباه فاحش مینیوله، لستر صاحب یک ضربه پنالتی شد اما سنگربان این تیم موفق شد با تیزهوشی ضربه محکم واردی را در مرکز دروازه مهار کند.

در دقیقه 77 استوریچ می توانست زننده گل چهارم لیورپول باشد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت و دقایقی بعد این بار ضربه او با عکس العمل اشمایکل همراه بود. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول 2-3 فاتح این جدال دیدنی باشد.