مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی صنعت نفت آبادان 2 - استقلال خوزستان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رفیعی: بارضایت ریزه اسپور می‌شود رای را شکست
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 21:28
رفیعی: بارضایت ریزه اسپور می‌شود رای را شکست
غلامرضا رفیعی گفت: برخلاف گفته برخی از همکاران، احتمال بخشش مهدی طارمی و توقف موقت رای صادر شده از سوی دادگاه عالی ورزش وجود دارد.

به گزارش "توپ 90"، وکیل بین المللی فوتبال در گفت وگو با ایرنا در خصوص رای صادر شده فیفا برای باشگاه پرسپولیس و طارمی، گفت: برخلاف بسیاری از اظهار نظرها اطمینان دارم که پرسپولیس هم می تواند از دادگاه عالی ورزش خواهان توقف رای طارمی شود و هم می تواند به حکم صادره اعتراض کند.


وی ادامه داد: برخلاف تصور بسیاری از اهالی فوتبال، دادگاه عالی ورزش با درخواست باشگاه ها اکثرا موافقت می کند و برخلاف گفته برخی مبنی بر طول کشیدن تصمیم گیری در این باره، دادگاه عالی ورزش خیلی سریع تصمیم گیری می کند.


وکیل بین المللی فوتبال، گفت: باشگاه پرسپولیس از داشتن چنین پرونده ای در فیفا اطلاع داشته و قطعا می شد اقداماتی را انجام داد تا شاهد صدور چنین رایی نباشیم.


وی در خصوص اینکه اگر باشگاه پرسپولیس رضایت ریزه اسپور ترکیه را بگیرد احتمال لغو کامل این حکم وجود دارد، اظهار کرد: اگر باشگاه پرسپولیس در نشست با مدیران ریزه اسپور بتواند رضایت آنها را بگیرد فیفا این قدرت را دارد که رای صادره خود را برای همیشه برگرداند.


رفیعی خاطرنشان کرد: حل این مشکل بستگی زیادی به درخواست باشگاه از دادگاه عالی ورزش دارد و امیدوارم باشگاه پرسپولیس در درخواست خود به مسایل صحیحی اشاره کند.