مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 خرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی برزیل 1 - سوئیس 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساوتهمپتون 0 - 1 یونایتد؛ رستگاری برابر قدیس ها!
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 21:28
ساوتهمپتون 0 - 1 یونایتد؛ رستگاری برابر قدیس ها!
منچستریونایتد در دیداری دشوار با تک گل لوکاکو ساوتهمپتون را مغلوب کرد تا نبرد این تیم با سیتی در صدر ادامه پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری یونایتدها آغاز شد؛ اما آنها در دقایق ابتدایی نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند و بعد از دقایقی ساوتهمپتون نیز کمی بر جریان بازی مسلط شد.

اما در دقیقه 20 و روی اولین موقعیت خطرناک بازی یونایتدها به گل رسیدند. روی ارسال یانگ، لوکاکو در مقابل دروازه ساتهمپتون صاحب موقعیت شد و گرچه ضربه اول او با عکس العمل فارستر همراه بود؛ اما در ریباند این مهاجم بلژیکی موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

 

لحظاتی بعد مارکوس راشفورد می توانست اختلاف را 2 برابر کند؛ اما ضربه این مهاجم جوان با اختلاف کمی از کنار دروازه به یبرون رفت.

در دقیقه 29 و روی همکاری ماتا و ماتیچ، هافبک صرب یونایتدها فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت؛ اما این موقعیت نیز به جایی نرسید.

در ادامه نیمه و علیرم تلاش ساوتهمپتون اتفاق خاصی رخ نداد تا 45 دقیقه اول با یک گل برتری شیاطین سرخ به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، میزبان دامنه حملات خود را افزایش داد و می توانست در همان ابتدا به گل تساوی برسد؛ اما رومئو از دو قدمی دروازه ناکام ماند و ضربه او با اختلاف کمی به یبرون رفت تا بهترین موقعیت ساوتهمپتون از دست برود.

دقایقی بعد ردموند می توانست زننده گل تساوی برای ساوتهمپتون باشد اما حرکت او در عرض و ضربه او از گوشه در نهایت در اختیار دخیا قرار گرفت.

در دقیقه 65 لوکاکو می توانست روی پاس زیبای میخیتاریان اختلاف را 2 برابر کند؛ اما در موقعیتی تک به تک نتوانست زننده گل دوم تیمش باشد.

در دقیقه 77 تادیچ فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت؛ اما ضربه زمینی او با کمترین اختلاف از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.

در دقیقه 80، هررا می توانست کار را تمام کند؛ اما ضربه این هافبک اسپانیایی با اختلاف کمی از بالای دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت. در ادامه و علیرغم تلاش میزبان اتفاق خاصی رخ نداد تا یونایتد در روزی دشوار با یک گل ساوتهمپتون را مغلوب کند.