مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 27 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیتی 5 - 0 پالاس؛ این گواردیولای بی رحم!
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 21:28
سیتی 5 - 0 پالاس؛ این گواردیولای بی رحم!
منچسترسیتی موفق شد با 5 گل پالاس را مغلوب کرده و به صدرنشینی خود در لیگ جزیره استمرار بخشد.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری سیتی آغاز شد و این تیم در همان ابتدا می توانست توسط دی بروین به گل برسد؛ اما ضربه این مهاجم بلژیکی در دقیقه 7 به دیرک دروازه پالاس برخورد کرد.

در دقیقه 13 سیتی فرصت دیگری برای گلزنی داشت؛ اما ضربه فرناندینیو با مهار هنسی همراه بود و در ریباند نیز آگوئرو نتوانست از فرصت خود استفاده کند.

در دقیقه 19 پالاس فرصت خوبی روی دروازه سیتی ایجاد کرد و لوفتوس چک تنها یک گام با باز کردن دروازه این تیم فاصله داشت؛ اما ضربه این بازیکن نیز به دیرک دروازه سیتیزن ها برخورد کرد.

در دقیقه 33 و روی همکاری با لروی سانه، آگوئرو یک بار دیگر در موقعیت گلزنی قرار گرفت؛ اما ضربه او نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

اما در نهایت حملات سیتی در دقیقه 44 نتیجه داد و این تیم به گل رسید. روی پاس سیلوا، لروس سانه با یک حرکت انفرادی زیبا وارد محوطه شد و با ضربه ای دقیق گل اول تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان گواردیولا نیمه اول را با یک گل برتری راهی رختکن شوند.

اما با شروع نیمه دوم، حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 51 به گل دوم هم رسید. روی حرکت تیمی سیتی، لروی سانه با پاس عرضی استرلینگ را مقابل دروازه تک به تک کرد تا او زننده گل دوم تیمش باشد.

در دقیقه 58، آگوئرو می توانست زننده گل سوم باشد؛ اما بار دیگر هنسی وی را در موقعیت تک به تک مغلوب کرد.

اما یک دقیقه بعد سیتیزن ها به گل سوم رسیدند. باز هم شاگردان گواردیولا با یک حرکت تیمی فوق العاده و با پاس آگوئرو، استرلینگ را در شش قدم صاحب موقعیت کردند تا او در فاصله 10 دقیقه گل دوم خود را نیز به ثمر برساند.

 

 

اما حملات سیتی ادامه یافت و این تیم بعد از خراب کردن چند موقعیت در نهایت در دقیقه 83 به گل چهارم هم رسید. روی ارسال لروی سانه، این بار سرخیو آگوئرو موفق شد با ضربه سر دروازه پالاس را باز کند تا بازی با 4 گل به نفع سیتی ادامه پیدا کند.

 این پایان کار نبود و سیتی موفق شد توسط فابیان دلف به گل پنجم هم برسد. روی پاس سیلوا، دلف موفق شد با ضربه ای دیدنی زننده گل پنجم باشد تا در نهایت سیتی با 5 گل حریف نگون بخت خود را مغلوب کند.