مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پیکان 1 - ماشین سازی تبریز 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: طارمی مشاوران خوبی نداشت
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 21:28
برانکو: طارمی مشاوران خوبی نداشت
سرمربی پرسپولیس در اولین روز اردوی تیمش در امارات نسبت به اتفاقی که برای مهدی طارمی و این باشگاه رخ داده واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سرخپوشان در اولین تمرین پرسپولیس در اردوی امارات با توجه به شرایط حساسی که برای باشگاه و بازیکنش شکل گرفته صحبت کرد.


سرمربی پرسپولیس در ابتدای صحبت‌هایش در خصوص حضور برابر الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: من همیشه گفتم، زندگی از لیگ ایران تامین می‌شود؛ اما لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند یک شادی مضاعف باشد تا از آن لذت ببریم.


برانکو ایوانکوویچ درباره مشکلی که برای مهدی طارمی به وجود آمده گفت: این فقدان بزرگی برای ماست. مهدی دو سال پیاپی بهترین بازیکن و آقای گل مسابقات بود و حتی آقای گل لیگ قهرمانان نیز هست.


وی در ادامه گفت: او بازیکن فیکس و اصلی ماست و بازیکنی است که یک تفاوت در تیم ما ایجاد می‌کند. متاسفانه حالا مرتکب اشتباهی شده و مشاوران خوبی نداشته است. متاسفانه با افرادی که تجربه داشتند مشورت نکرد؛ افرادی که شاید قبلا با این مشکلات برخورد داشتند و راه عبور از آن را می‌دانستند. حتی می‌توانم بگویم که شانس آورده که تنها چهار ماه محروم شده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای این بازیکن و اینکه بتواند آمادگی بدنی و روحی خود را در چهار ماه آینده حفظ کند در نظر دارد گفت: ما قبل از هرچیزی تمام تلاش خود را خواهیم کرد در وهله اول در طول این مدت شرایط و فرم خود را حفظ کند و حتی در برخی جزییات پیشرفت هم کند. طبیعی است که عدم حضور او برای ما فقدان بزرگی خواهد بود.

برانکو در مورد خبر خوبی که در 24 ساعت ناامیدکننده این تیم به اردوی تیمش رسیده و احمد نوراللهی قادر خواهد بود این تیم را برابر الهلال همراهی کند نیز واکنش نشان داد و گفت: بله، خبر خوش و امیدوارکننده این است که در نهایت و بالاخره احمد نوراللهی مجوز بازی گرفت و فردا به تیم ملحق خواهد شد و در رقابت برای حضور در ترکیب 11 نفره خواهد بود. خیلی خوشحالم از این بابت چرا که احمد نشان داده قابلیت زیادی دارد و قطعا می‌تواند به ما هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ برتر کمک کند. طبیعی است که او صد در صد آماده نیست و یکسال است که بازی نکرده؛ اما باشناختی که از او داریم او قادر است شرایط خود را به دست بیاورد.