بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی‌ال‌ای‌گالکسی‌3‌-‌ سیتل‌ساندرز‌0‌(گل‌زنی‌زلاتان)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی لسترسیتی - لیورپول
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 15:07
پیش بازی لسترسیتی - لیورپول
دو تیم لسترسیتی و لیورپول، امشب در ورزشگاه کینگ پاور شهر لستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزاش "توپ 90"، تنها چند روز پس از تقابل دو تیم در جام اتحادیه، حال آنها باید در لیگ برتر به مصاف یکدیگر بروند. لیورپول در آن دیدار، به هیچ وجه خوب کار نکرد و با نتیجه 2-0 شکست خورد. با این حال روند خوبی را در پیش گرفته و قطعا تقابل دوباره با روباه ها، انگیزه مضاعفی برایشان ایجاد می‌کند.

در حقیقت بازیکنان لیورپول هم صدا شده اند که در این بازی به هر قیمتی به پیروزی برسند تا علاوه بر اینکه وضع تیمشان را بهبود ببخشند، مربی خود را نیز کمی آرامتر کند. کلوپ امسال ماموریت دشواری در دو رقابت مهم در دست دارد و باید دید که با وجود فشارهای فراوان، چه عملکردی خواهد داشت.

آدام لالانا، آدام باگدان، نانیل کلاین به علت مصدومیت و سادیو مانه، جوئل ماتیپ و امره جان به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود که این موضوع کار لیورپول را بسیار سخت خواهد کرد؛ اما خبر خوب برای آنها نیز این است که جیمی واردی احتمالا به این بازی نخواهد رسید و باید دید که پزشکان لستر چه خواهند کرد.

در 6 بازی اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای لیورپول و 3 پیروزی برای لستر به دست آمده است و باید دید که در نهایت این بازی به کجا خواهد رسید.

ترکیب احتمالی: