بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون - یوتا جاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: بارسا از قهرمان شدن مطمئن نباشد
جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 15:42
زیدان: بارسا از قهرمان شدن مطمئن نباشد
رئال مادرید پس از شکست خانگی غیرمنتظره برابر بتیس خود را برای بازی در زمین آلاوس آماده می کند.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید پس از گذشت 5 هفته از لالیگا در جایگاه هشتم قرار دارد و بدتر اینکه نسبت به بارسلونای صدرنشین هم 7 امتیاز اختلاف دارد. 

پس از باخت 0-1 به بتیس، انتقادها از زیدان به خاطر روند بد نتیجه گیری در بازی های خانگی و نیز تعویض های بی تاثیرش بالا گرفت.

زیزو در نشست خبری بازی با آلاوس گفت: «تا همین چند وقت پیش به من لقب مربی خوش شانس را داده بودند و حالا صحبت از بدشانسی است. باید بگویم که من همچنان خوش شانسم چون در بزرگترین باشگاه دنیا یعنی رئال مربیگری می کنم و بازیکنانی به این خوبی در اختیارم هستند. به بدشانسی فکر نمی کنم چون این هم بخشی از فوتبال است.»

داوری ها: «ربط دادن ناکامی به داوری ها توجیه مناسبی نیست. من هرگز در مورد داوری حرف نزده ام و نخواهم زد.»

7 امتیاز اختلاف با بارسا: «حتی اگر ما 7 امتیاز از بارسا بیشتر داشتیم هم حرف از قهرمانی نمی زدم. این فاصله تا 10 و 15 هم که بالا برود، کسی نمی تواند از قهرمان شدن اطمینان داشته باشد. ما آسوده خاطریم و جای هیچ نگرانی نیست. تا انتهای لالیگا راهی طولانی در پیش است.»

روند بد در بازی های خانگی: «نگران این موضوع نیستم. وقتی نگران می شدم که در خلق موقعیت ناکام می ماندیم. در سه بازی خانگی فرصت های گل متعددی را ایجاد کردیم. همین هفته پیش سه گل در ورزشگاه دشواری مثل آنوئتا زدیم.»