مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مربی درجه یک خارجی جانشین منصوریان می‌شود
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 12:26
مربی درجه یک خارجی جانشین منصوریان می‌شود
عضو هیات مدیره استقلال اعلام کرد این باشگاه به دنبال روی کار آوردن یک مربی درجه یک خارجی است.

به گزارش "توپ 90"، در شرایطی استعفای علیرضا منصوریان از سوی سیدرضا افتخاری مورد پذیرش قرار گرفته که هنوز جلسه هیات مدیره این باشگاه تشکیل نشده است.


برخی شنیده ها از برگزاری جلسه فوق العاده امروز هیات مدیره خبر می دادند؛ اما عضو هیات مدیره باشگاه استقلال این موضوع را رد می کند.


حسن زمانی درباره تصمیم هیات مدیره استقلال درباره آینده کادرفنی این تیم به "توپ 90" می گوید: «هنوز زمان برگزاری جلسه مشخص نیست. سرمربی تیم استعفا داده و باید درباره کادرفنی تصمیم گیری شود. تا زمانی که جلسه هیات مدیره برگزار نشود، هیچ تصمیم رسمی اعلام نخواهد شد و سایر اخبار هم شایعه است.»


وی در واکنش به برخی از اسامی که برای جانشینی منصوریان مطرح شده اند، می افزاید: «من هیچ نامی را تایید نمی کنم. با این حال همانطور که قبلا وعده داده بودیم، به دنبال روی کار آوردن یک سرمربی درجه یک خارجی هستیم. هواداران مطمئن باشید که بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.»


بدین ترتیب باید منتظر اعلام نظر رسمی هیات مدیره باشگاه درباره سرمربی جدید استقلال باشیم. از شب گذشته اسامی متعددی برای جانشینی منصوریان مطرح شده و به نظر می رسد موقتا هدایت تیم به میک مک درمورت سپرده شده است.