بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منصوریان: خوشحالم تمام رکوردها را شکستم
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 13:26
منصوریان: خوشحالم تمام رکوردها را شکستم
بدون شک طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی تاریخ 17 ساله لیگ برتر کنفرانسی بود که سرمربی استقلال برای تبرئه خود در هنگام استعفا برگزار کرد.

به گزارش "توپ 90"، 89 دقیقه صحبت با اهالی رسانه آن هم در ساعات پایانی چهارشنبه شب بعد از توقف مقابل ذوب آهن و شنیدن دوباره شعار "حیاکن ...رهاکن"؛ آخرین حربه علیرضا منصوریان برای تبرئه خود از تمام اتهامات پیرامون بحران ها و ناکامی های اخیر استقلال بود. نشستی که در پایان حتی صدای اعتراض رئیس هیات فوتبال تهران را نیز در آورد تا سرمربی استقلال با بر زبان آوردن این جمله که 30 روز است در این نشست ها غیبت داشته و حالا آمده که حرف های خود را بزند از شیرازی خواست یک بار هم شده استثنا قائل شود.


کنفرانسی که می تواند برای خود حتی در سطح جهان فوتبال صاحب رکوردی منحصر به فرد شود در پایان که دقایقی از نیمه شب گذشته بود با یک جمله از منصوریان جالب تر شد. آن جا که سرمربی مستعفی آبی ها با خنده ای تلخ بر لبان خود که تنها در ظاهر نشان می داد او از استعفا و کناره گیری ناراحت نیست؛ اما در باطن غم بزرگی دارد، مدعی شد باید همه رکوردها را خودش ثبت می کرد از جمله رکورد طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی تاریخ لیگ برتر.


منصوریان در واکنش به شوخی خبرنگاران حاضر در نشست که از او طلب صبحانه می کردند، گفت:«حالا که آخرین روز حضورم در استقلال را تجربه کردم باید همه رکوردها را به نام خودم ثبت می کردم از جمله رکورد طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی لیگ برتر(باخنده) و امیدوارم که این رکورد بتواند کمی از ابهامات را برای طرفداران روشن کند».