مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دی‌سی‌یونایتد 4 - پرتلند 1(دبل وین‌رونی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس 1 – 0 فیورنتینا؛ بازگشت بیانکونری به صدر
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 08:12
یوونتوس 1 – 0 فیورنتینا؛ بازگشت بیانکونری به صدر
یوونتوس موفق شد با تک گل مانزوکیچ فیورنتینا را مغلوب کرده و دوباره صدرنشین شود.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و این تیم می توانست روی ضربه ایستگاهی دیبالا در دقیقه 8 به گل برسد که ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه، یوونتوس حاکم توپ و میدان بود؛ اما نتوانست خطر خاصی را روی دروازه فیورنتینا ایجاد کند. در اواسط نیمه اول و روی همکاری کیه زا و سیمئونه، تیم مهمان فرصت خوبی برای باز کردن دروازه شزنی داشت که این حمله به نتیجه نرسید.

در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد تا در دیداری کم هیجان، 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، فیورنتینا می توانست در همان ابتدا به گل برسد؛ اما حرکت زیبای ترائو و همکاری او با کیه زا در نهایت توسط بارزالی دفع شد.

اما در دقیقه 52 این یوونتوس بود که به گل رسید. روی حرکت دیدنی کوادرادو و ارسال او از جناح راست، ماریو مانزوکیچ موفق شد با یک ضربه سر دروازه بنفش ها را گشوده و تیمش را با یک گل پیش اندازد.

دقایقی بعد بیانکونری فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت. روی حرکت زیبای کوادرادو، ایگواین و مانروکیچ در منطقه مناسبی قرار داشتند؛ اما توپ به هبچ کدام از آنها نرسید تا این موقعیت نیز بی ثمر باشد.

در دقیقه 63 فیورنتینا در آستانه زدن گل تساوی بود؛ اما ضربه ترائو با فاصله کمی از بالای دروازه شزنی به بیرون رفت.

در دقیقه 70 مانزوکیچ می توانست خودش و یووه را 2 گله کند؛ اما ضربه او روی پاس کوادرادو به دیرک دروازه فیورنتینا برخورد کرد.

دقایقی بعد یک بار دیگر مهاجم کروات یووه در آستانه باز کردن دروازه حریف بود؛ اما این بار ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.

در دقایق پایانی، پیانیچ می توانست اختلاف را 2 برابر کند؛ اما ضربه او نیز با عکس العمل اسپورتیوو همراه بود تا در نهایت یوونتوس با همان تک گل مانزوکیچ حریف را مغلوب کند.