مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توجیه عجیب منصوریان در مورد جدایی مگویان
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 17:13
توجیه عجیب منصوریان در مورد جدایی مگویان
سرمربی استقلال در برنامه شب گذشته نود توجیه عجیبی در مورد جدایی هرائر مگویان از این تیم به زبان آورد.

به گزارش "توپ 90"، در برنامه شب گذشته نود عادل فردوسی پور از سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال سوال کرد که مگویان بازیکن با کیفیتی است و چرا از این تیم کنار گذاشته شد که او در جواب گفت: اجازه بدهید خود آقای منصوریان به این سوال پاسخ بدهد.


اما توجیه منصوریان در مورد جدایی مگویان بسیار عجیب به نظر می رسید: ما مجید حسینی، پادوانی و منتظری را داشتیم و ترجیح دادم مگویان که سن بالایی دارد، برود؛ چراکه بازیکنی مثل عظیم گوگ که مدافع جوانی است، دارد پله های ترقی را به سرعت طی می کند. ما روزبه چشمی و فرشید باقری را هم داریم که توانایی بازی در پست دفاع وسط را دارند و به همین دلیل دیگر نیازی به حضور  این بازیکن نبود.


اما وقتی فردوسی پور در مورد پرداخت غرامت 2.5 میلیاردی سوال کرد، منصوریان توجیه عجیب تری آورد: باشگاه پول های زیادی پای بازیکن خارجی می دهد و این عجیب نیست.


اما سوال مهمی که از منصوریان سوال نشد این بود که چرا زمانی که حضور منتظری قطعی شد او اقدام به جدایی مگویان نکرد. در آن زمان مدیربرنامه های مگویان بارها درخواست فسخ توافقی قرارداد او را کرد؛ اما منصوریان آنقدر این موضوع را کش داد تا لیگ شروع شد و حالا باشگاه مجبور است 1.4 میلیارد قرارداد این فصلش را هم پرداخت کند.


این موضوعی است که منصوریان از پاسخ دادن به آن فرار کرد و هرگز توضیح نداد که تعلل در یک تصمیم چطور این خسارات گزاف را به باشگاه تحمیل کرد.