بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چرا جباری به تمرین استقلال رفت؟
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 18:13
چرا جباری به تمرین استقلال رفت؟
هافبک تیم فوتبال استقلال در تصمیمی عجیب روز سه شنبه در محل تمرین این تیم حاضر شد.

به گزارش "توپ 90"، مجتبی جباری و مهدی رحمتی با وجود اعلام نیاز منصوریان روز دوشنبه در محل تمرین این تیم حاضر نشدند و اعلام کردند پیش از عذر خواهی رسمی مسببان این اتفاق، تصمیمی برای بازگشت به تمرین ندارند.


بعد از کش و قوس های فراوان در برنامه 90 دوشنبه شب مشخص شد که علیرضا منصوریان بر خلاف ادعای قبلی نقش پر رنگی در کنار گذاشتن این دو بازیکن دارد و آنگونه که در گذشته ادعا کرده بود خیلی با این اتفاق بیگانه نیست و یکی از عوامل برخورد عجیب با دو کاپیتان استقلال است.


هر چند در برنامه 90 مشخص شد که رضا افتخاری بازیگر نقش اول کنار گذاشتن مجتبی جباری بوده و از ابتدا نیز با حضور او در این تیم موافق نبوده است؛ اما مجتبی جباری برای مشخص شدن تکلیف خود و گفت و گو با علیرضا منصوریان صبح روز دوشنبه در غیاب مهدی رحمتی راهی تمرین آبی ها شد.


جباری در این حضور تصمیم داشت تا در گفت و گویی صریح مانند آنچه از او در گذشته سراغ داریم با علیرضا منصوریان چشم در چشم صحبت کند تا مسبب اصلی کنار گذاشته شدنش از ترکیب را بشناسد. به همین دلیل بازیکن شماره 8 استقلال در این حضور لباس تمرینی به همراه نبرد و تنها نظاره گر تمرین این تیم شد و در پایان نیز با آبی ها راهی اردو نشد.


هافبک محبوب هواداران استقلال همچنان از علیرضا منصوریان بابت این اتفاقات ناراحت است و هر چند دقایقی با او صحبت کرد؛ اما برای بازگشت به تمرین و حضور در اردو متقاعد نشد تا در کنار مهدی رحمتی دو غایب سرشناس استقلال برابر ذوب آهن باشند.